Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poznałem w wolontariacie dla piesków pewną dziewczynę z którą świetnie mi się rozmawiało. Widywaliśmy się dwa razy w tygodniu. Pomyślałem że może coś z tego być bo sama inicjowała rozmowę i po wykonanej robocie zapraszała na spacery albo jakąś kawkę. Zdecydowanie widać że zaiskrzyło. Potem poprosiłem ją o jakiś inny kontakt poza numerem telefonu więc mi pokazała swój profil fb ale jej nie dodawałem od razu. Dopiero jak wróciłem do domu to sobie obczaiłem na komputerze i okazało się że pisaliśmy ze sobą ponad 2 lata temu. Ciężko mi było skojarzyć co to była za sytuacja ale przypomniałem sobie. Znaliśmy się z tindera i przeszliśmy na messengera ale do spotkania nigdy nie doszło. Nie doszło bo mnie zwyczajnie zghostowała i wystawiła (zostałem wtedy sam z dwoma biletami do kina). I teraz totalnie nie wiem co mam robić.

Po 1. Mogliśmy się znać już ponad 2 lata i kto wie jak by się to potoczyło - więc trochę żal z tego powodu
Po 2. Chamsko mnie wystawiła i ucięła znajomość bez żadnego słowa bo pewnie znalazła sobie kogoś lepszego - więc to o niej strasznie źle świadczy. A pisało się nam wtedy super i sama wręcz nalegała na spotkanie.
Po 3. Miała tindera a niedawno okłamała mnie że nigdy nie miała żadnych portali randkowych bo jak to powiedziała: tam nie szuka się na związek tylko do zabawy.

Nie wiem co mam zrobić. Ona jeszcze nie wie o tym naszym czacie sprzed 2 lat bo jej nie dodałem na fb..

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #relacje #zwiazki #rankujzwykopem #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
konanej robocie zapraszała na spacery albo jakąś kawkę. Zdecydowanie widać że zaiskrzyło. Potem poprosiłem ją o jakiś inny kontakt poza numerem telefonu więc mi pokazała swój profil fb ale jej nie dodawałem od razu. Dopiero jak wróciłem do domu to sobie obczaiłem na komputerze i okazało się że pisa


@mirko_anonim: Dodaj do znajomych po czym wyślij jej gifa :)
Korandosama - >konanej robocie zapraszała na spacery albo jakąś kawkę. Zdecydowanie w...

źródło: AdIpRo

Pobierz
zostałem wtedy sam z dwoma biletami do kina)


@mirko_anonim: kiedy wy sie nauczycie, ze na pierwszym spotkaniu nigdy nie chodzi się do kina, a szczególnie nie chodzi się wtedy, gdy po 2 latach dalej rozpaczasz o tej kasie na bilety.

Miała tindera a niedawno okłamała mnie że nigdy nie miała żadnych portali randkowych bo jak to powiedziała: tam nie szuka się na związek tylko do zabawy.


no to się wybawiła, a
@mirko_anonim: z jednej strony ludzie wybaczają gorsze rzeczy xD np znajomy był dłuuuugo w fwb z laska, ona namawiała go na związek, a gdy już weszli w ten związek to zdradziła go z dobrym znajomy, - przebaczył, ale potem on zdradzał i się rozstali
zawsze coś z takiej relacji wyniesiesz
ucięła znajomość bez żadnego słowa bo pewnie znalazła sobie kogoś lepszego


@mirko_anonim: niektóre laski mają zrytą banie i jak ma dojść do spotkania to pękają i znikają

tam nie szuka się na związek tylko do zabawy


@mirko_anonim: chyba nieświadomie ci powiedziała po co tam była
Miała tindera a niedawno okłamała mnie że nigdy nie miała żadnych portali randkowych bo jak to powiedziała: tam nie szuka się na związek tylko do zabawy.


@mirko_anonim: ale co tu kminić, już się wyszalała, teraz jest gotowa na poważny związek.
@mirko_anonim Gdyby był sam ghosting to można by było o tym zapomnieć. Jesteśmy ludźmi, czas nas zmienia i każdy z nas być może minął się w życiu np. z idealnym partnerem.....

Ale ten Tinder to imo dyskwalifikacja. Nie dość, że cię okłamała, to jeszcze nieświadomie się wygadała, co tam robiła. Może zmądrzała, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczą niestety o tym, że poskakała sobie aż huczało i się zabawiła, a