Wpis z mikrobloga

Ci którzy piszą, że będziemy mieli 2 TVNy teraz. Nawet jeśli, to co z tego? Jakoś pamiętam, że jak PO rządziło to w TVN24 widziałem mnóstwo materiałów czy wywiadów gdzie krytykowano PO lub też zadawano niewygodne pytania. Za czasów PiSu także politycy PO czasami mieli ciężkie pytania od dziennikarzy TVN np. Grodzki u Olejnik stoczył dosyć ciężki bój. Za czasów PO nikt nie pytał w TVN Komorowskiego „Panie Prezydencie, co musimy zrobić aby wygrał Pan wybory” jak Holecka zapytała Dudę w TVP. Jeśli nawet nowy rząd myśli, że byli dziennikarze TVN będą dla nich łagodni w TVP to się raczej zdziwią.
#tvpis #bekazpisu #sejm #tvn #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
@Nobody32 bo stronnicy Kaczyńskiego myślą w kategoriach, że jak ktoś nie jest z nimi to jest przeciwko nim. W ogóle nie biorą pod uwage tego, że może istnieć krytyczne spojrzenie na rzeczywistość pomimo własnych poglądów. Dla przykładu - dziś rano był program na Onecie z udziałem wicenaczelnej TVN24. Wątpliwości i krytyki wobec sposobu zatrudniania i obsadzania nowych pracowników w mediach publicznych tam nie brakowało. W uniwersum pisu takie zjawisko nie miałoby miejsca.
  • Odpowiedz
@Nobody32: ogólnie tak krzyczą tylko konfederaci, bo de facto, stracili również "swoją" telewizję. Bez TVP, jedynie niszowe, skrajnie odklejone telewizje jak republika, będą forsować "obyczajową" prawą stronę kompasu. Nie będzie już mediów krzyczących, że aborcja to morderstwo I po gwałcie trzeba rodzić, jezus ma zostać królem polski a homoseksualizm to wynaturzenie zasługujące na pogardę. W tym, mieli w TVP dużego sojusznika - i utrata tego ich boli.
  • Odpowiedz
@Nobody32: Ja po prostu nie rozumiem tej bierności, a wręcz dezaprobaty ludzi w stosunku co do tego się dzieje, głównie nie rozumiem Konfederacji, bo wiadomo, że PiS musi kwiczeć jak im zabierają narzędzie propagandy.

Mamy kampanię wyborczą i Konfederacja, całkiem słusznie, gada że są partią najbardziej dyskryminowaną w TVP, mówią że to jest zwykła propagandówka PiS-u i że PiS celowo nie zaprasza ich do studia, bo się boją, że Konfa przejmie
  • Odpowiedz
@Nobody32 Daleko szukać, nawet dzisiaj rano dziennikarka w TVN24 dopytywała ministra finansów dlaczego mamy rekordowo wysoki fundusz kościelny i kto się tego domagał, zrobiło się głośno na ten temat w internecie i już mamy zapowiedź dyskusji o funduszu na Radzie Ministrów.
  • Odpowiedz
@Nobody32: Niestety TVN kompletnie skompromitował się w kwestii migracji, zarówno w latach 2015-2016 jak i w 2021. Ich narracja była wręcz niebezpieczna dla stabilności kraju.
  • Odpowiedz
@Nobody32: > Nawet jeśli, to co z tego

to, że pluralizm wlasnie upadł i tylko jedna strona będzie darła mordę w mediach :] a za PO w tvp nie było jakos pięknie, przypomnij sobie chocby Hanke Lis i Kraśko
  • Odpowiedz
Nawet jeśli, to co z tego?


@Nobody32: telewizja publiczna to nie tuba propagandowa fanatyku Tuska

jak PO rządziło to w TVN24 widziałem mnóstwo materiałów czy wywiadów gdzie krytykowano PO lub też zadawano niewygodne pytania


@Nobody32: #!$%@? widziałeś, nie bez powodu TVN było nazywane TuskVisionNetwork, to samo co TVPiS.

Za czasów PO nikt nie pytał w TVN Komorowskiego „Panie Prezydencie, co musimy zrobić aby wygrał Pan wybory”


@Nobody32: bo Komorowski
  • Odpowiedz
wysryw symetrysty kryptopisowca


@Tymajster: kofenderaty jak coś, poza tym nie jestem 20 latkiem jak większość tutaj dzieciaków, pamiętam ile razy Polacy wychodzili na ulice bo mieli dość rządów Tuska i pamiętam jak płoneły samochody transmisyjne TVN tak ludzie ich #!$%@? nienawidzili xD

Nie bez powodu PiS bez mediów i tub propagandowych osiągnął samodzielną władze w 2015. PO było bardziej znienawidzone wtedy niż PiS teraz i wyniki wyborów to pokazały co się
KochanekAdmina - >wysryw symetrysty kryptopisowca

@Tymajster: kofenderaty jak coś, p...

źródło: 44a687450016f2154ec3c32b

Pobierz
  • Odpowiedz