Wpis z mikrobloga

@niesmieszny-skrzat: wczoraj jeszcze wszyscy związani z PiSem w tym oczywiście ci dwaj siedzieli w jednym pokoju razem, był Kaczyński, był Macierewicz a dzisiaj rozmawiają ze sobą jak niezależni dziennikarze. Halo dzień dobry panu, dzień dobry panu. No i udają merytoryczną rozmowę XD hit
  • Odpowiedz
@niesmieszny-skrzat no i super, miejcie prywatna telewizje Republika ktora sprzyja prawej stronie. Centrum i lewa strona ma TVN24 ktory schyla się ku drugiej stronej. Pluralizm w koncu zachowany. A TVP ma byc telewizja obiektywna i informacyjna, ktora w nawet nudny ale wlasnie informatywny sposób przekazuje co się dzieje a Polki i Polacy mogą wyrobić sobie zdanie sami.
  • Odpowiedz
@niesmieszny-skrzat: nie chce mi się tłumaczyć, oni się zeszli jako sztab a nie na wywiady, nie wiem czy ty próbujesz w jakiś sposób bronić tych pisowskich funkcjonariuszy czy co, widziałeś jak Adamczyk się krzywił i zarzucał, że żadnej propagandy w TVP nie było? Na pluć na niego nawet szkoda, człowiek bez kręgosłupa i dostarczyciel beki, kiedyś w Wiadomościach dzisiaj w republice
  • Odpowiedz
@szuleer: każda władza wykorzystuje telewizję publiczna, za Tuska miałeś dokładnie to samo tylko w drugą stronę.
To przejęcie było tylko po to by zrobić cyrk dla elektoratu
  • Odpowiedz
@niesmieszny-skrzat: Nie miałem tego samego, nie wciskaj mi dezinformacji jak funkcjonariusze PiSu robią, przejęcie było konieczne jak najszybciej bo to wstyd dla naszego kraju co oni zrobili z telewizji. Szkoda, że nie myślą o Polakach i blokują TVP przez co nie będziemy mieć normalnego i ciągłego dostępu do informacji. Tak im zależy na nas właśnie.
  • Odpowiedz