Wpis z mikrobloga

#tvp Bardzo ładnie poprowadzony materiał o pakcie imigracyjnym, każdy szczegół. Łącznie z zonkiem który może nas czekać w tym zdanie od długonosego kłamliwego debila z pis.

Kłaniam się i dziekuje za tę zmianę. TVP wróciło.
  • 13
  • Odpowiedz
Gówno wróciło XD narracja oczywiście że imigracja jest w porządku i że pakt nie zobowiązuje nas do przyjęcia imigrantów co jest nieprawdą XD no ale wykopki spuszczają się teraz nad tvn fakty 2. Zobaczycie za rok jak będziecie ryczeć i #!$%@? PO
  • Odpowiedz
@yraras: TVN 2.0, ludzie dopiero przejrzą na oczy, jak w swoich miastach, w okolicy zobaczą takie obrazki, ale wtedy będzie już za późno, na referendum nasrali, bo pisiory, to teraz będzie płacz w przeciągu najbliższych kilku lat. Politycy rozgrywają nas po mistrzowsku.
SpasticInk - @yraras: TVN 2.0, ludzie dopiero przejrzą na oczy, jak w swoich miastach...

źródło: inwazja

Pobierz
  • Odpowiedz
to prawda


@Buko_von_Krossig: na jakiś czas, i to raczej krótszy niż dłuższy. Kartą Ukraińców nie za długo będziemy mogli grać, zwłaszcza jak wojna się skończy i zaczną do siebie powoli wracać.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: od ośmiu lat tym straszycie pisuary i jakoś nam się tu nie zjechało pełno obcokrajowców zza morza. Nie jesteśmy dla nich w ogóle atrakcyjni ale ty oczywiście łykałeś propagandę piss codziennie o 19:30 I wierzysz, że Polska to kraj mlekiem i miodem płynący i zły Tusk nam zaleje kraj murzynami.

Jak cię zaczadziło pisem i kadzidłem to idź się przewietrz to ci przejdzie
  • Odpowiedz
Gówno wróciło XD narracja oczywiście że imigracja jest w porządku i że pakt nie zobowiązuje nas do przyjęcia imigrantów co jest nieprawdą XD no ale wykopki spuszczają się teraz nad tvn fakty 2. Zobaczycie za rok jak będziecie ryczeć i #!$%@? PO


@yraras: Kto plusuje to PiSowskie propagandowe gówno?
  • Odpowiedz
@SpasticInk: mieszkam w stolicy tego pięknego kraju. Ciemnoskórych bezdomnych na ulicach nie widuję, nikt póki co nie spalił żadnego auta ani nie zdemolował miasta (z wyjątkiem prawackich śmieci kilka razy podczas Marszu Niepodległości).

piwnicy nie wychodzisz, na miescie nie bywasz, po Europie nie jezdzisz


Piękna jest twoja projekcja. Na szczęście mijająca się z prawdą.

@widmowy_dziobak no są i gwałcą ale to Tusk ich tu wciągnął czy może pisuary posprzedawały wizy byle
  • Odpowiedz
@e-stark: ja akurat jestem ze Śląska i sporo tego już widzę w miejscach publicznych, np. w Katowicach i miastach ościennych.
Fajnie że brandzlujesz się do kolorowych imigrantów, a Polaków wyzywasz od prawackich śmieci, to dużo o tobie mówi.
POPiS w kwestii imigracji jest po jednych pieniądzach, wpuszczają jak leci co pokazała afera wizowa. Tusk właśnie klepnął pakt EU zamiast rozliczyć pisiorów z ich działań.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: i znowu projekcja. Ja się nie brandzluje do nikogo, a bydło trzeba nazywać po imieniu, bo to co robili ludzie pokroju Bąkiewicza i jego troglodytów przy wsparciu byłego już rządu jest dla mnie nie do przyjęcia w normalnie funkcjonującym państwie.

Powtarzasz propagandę w kwestii tego paktu relokacyjnego. Podpisany pakt nie jest wcale taki wygodny dla imigrantów, prawda że nie jest też wygodny dla nas.

I popatrz na realia. Czy uważasz,
  • Odpowiedz