Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl Jezu, Fjałkowski to największy polski dyskusyjny chad. Rozjechałby każdego oszołoma, który wyciera sobie mordę Bogiem. Widziałbym go w Sejmie, ale wypowiedzi minimum 10 minut. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Są to bzdury kompletne. Merytorycznie to gościa można rozjechać w każdym punkcie, gdyż bredzi, ale szkoda mi czasu. Powiem tylko, że nie ma czegoś takiego jak państwo neutralne światopoglądowo i że światopogląd naszego państwa wywodzi się z zasad chrześcijańskich, choć to i to czy krzyż wisi, czy nie wisi, nie ma kompletnie żadnego znaczenia dla omawianej sprawy. Po drugie sejm nie przyjmuje i nie gości obrzędów różnych wyznań, tylko przyjmuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00: Jak widać kompletnie niczego nie zrozumiałeś z filmiku, szkoda czasu - nie wiem po co ta ścianka tekstu, wystarczyło napisać "blebleble". Niezależnie od naszych korzeni nie potrzebujemy symboli chrześcijan na sali sejmowej, a świętowanie Chanuki przez chwilę nikomu nie zaszkodzi - no, chyba, że ktoś jest antysemickim oszołomem jak Braun, któremu nie przeszkadzało to przez kilkanaście lat, ale teraz nagle zaczęło, przypadkiem w czasie, gdy może nieźle zarobić na swojej
ziumbalapl - @Jah00: Jak widać kompletnie niczego nie zrozumiałeś z filmiku, szkoda c...

źródło: braunica

Pobierz
  • Odpowiedz
nie wiem po co ta ścianka tekstu


@ziumbalapl: Po to, żebyś zrozumiał, że jesteś zwykłym głupcem.

Niezależnie od naszych korzeni nie potrzebujemy symboli chrześcijan na sali sejmowej


@ziumbalapl: Błąd. Symbole i wartości to jest właśnie to, czego najbardziej potrzebujemy w dzisiejszym zdegenerowanym świecie. A ty jesteś jednym z degeneratów, który przynosi tylko głupotę i zniszczenie.

a świętowanie Chanuki przez chwilę nikomu nie zaszkodzi


@ziumbalapl: Właśnie to szkodzi najbardziej, bo
  • Odpowiedz
  • 0
Błąd. Symbole i wartości to jest właśnie to, czego najbardziej potrzebujemy w dzisiejszym zdegenerowanym świecie


@Jah00: Ale ja nie potrzebuje symboli, które właśnie oznaczają degeneracje (chociażby dlatego, że u samych podstaw są wykluczające - np. zakładają to, że niewierzący są gorsi, z góry potępieni, albo to, że osoby homoseksualne powinny być traktowane gorzej, źle - pomimo tego co mówi katolicyzm, wierzący ludzie bardzo często wobec nich szczują, zwłaszcza w Polsce), czy
  • Odpowiedz
Ale ja nie potrzebuje symboli, które właśnie oznaczają degeneracje


@ziumbalapl: Przykazania "nie kradnij" i "nie zabijaj" to jest dla ciebie degeneracja? Mieszasz ludzi, którzy czasem robią źle, bo są tylko ludźmi, z zasadami, które każdy człowiek z minimum obycia w społeczeństwie wyznaje i popiera.

np. zakładają to, że niewierzący są gorsi, z góry potępieni, albo to, że osoby homoseksualne powinny być traktowane gorzej, źle - pomimo tego co mówi katolicyzm, wierzący
  • Odpowiedz
  • 0
Przykazania "nie kradnij" i "nie zabijaj" to jest dla ciebie degeneracja?


@Jah00: Przecież napisałem co jest degeneracją. Kolejną degeneracją jest np. to, że wierzy się w boga-mordercę, który zabijał multum ludzi. Nie trzeba być katolikiem, żeby przestrzegać tego typu zasad, to przede wszystkim - nie jestem wierzący, a jakoś nie kradnę, nie zabijam.

Zrób sobie sondę wśród ludzi na ulicy, spytaj czy wierzą i czy niewierzący są wg nich gorsi.


Mówi
  • Odpowiedz