Wpis z mikrobloga

Ja jebe zachowuje sie jak typowy janusz. Zapytacie dlaczego?
A podziękujmy pisowcom, że mamy 3000 kWh po normalnej niby zamrożonej cenie a potem już drożej przez co ludzie muszą oszczędzać. I my mając w magazynie 5000 kWh to wykorzystujemy to w niecałe 2 miesiące tylko po to, by nie mieć tego tańszego limitu tylko jechać od razu ten droższy prąd.

Zapytacie pewnie o co chodzi. A chodzi o to, że nawet po #!$%@? chleb jedziemy do centrum handlowego, ogarniamy sobie jeszcze spacerkiem inne sklepy, wydajemy nie więcej jak 30 zł i idziemy na spacer, żeby po pięciu godzinach wrócić do naładowanego za darmo samochodu.

Pewnie niektórzy powiedzą, że stać na tesle to stać na prąd. A jak wytłumaczycie fakt, ze kiedyś budda tankował ludziom samochody to kolejka była kilometrowa? Niektórzy spuszczali paliwo zostawiając ze 2 litry w zbiorniku bo budda tankuje zbiornik do pełna. A takie centrum handlowe to właśnie moja budda. Za darmo to uczciwa cena.

Zapraszam do hejtowania tych którzy będą mieli okazje kupić to auto na kredyt gotówkowy w banku jak już będzie miało z 15 lat.

#tesla #pieniadze #cebula
Zarzutkkake - Ja jebe zachowuje sie jak typowy janusz. Zapytacie dlaczego? 
A podzięk...

źródło: temp_file6517122689866235315

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: o hurr durr na Teslę ma a prąd darmowy ciągnie, hurr durr złodziej a do tego prywaciarz pewnie.

Dobrze mi wyszło? Dla większego efektu możesz sobie wyobrazić jak memlam wąsem kiedy to mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: dupa jesteś a nie Janusz.
Janusz to kupuje auto z v2g czy v2l chociaż, ładuje za darmo pod Lidlem a później podłącza w domu, żeby sobie wyprać gacie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Zarzutkkake A to nie było tak, że jak ten youtuber tankował ludziom auta, to w większości przyjeżdżały kilkunastoletnie samochody, warte kilka paczek fajek i ich młodzi kierowcy, którzy jeszcze się uczą/zaczynają pracować?
Nie hejtuję, bo jak pozwalają za darmo ładować, to czemu nie, ale tak po ludzku, nie szkoda wam czasu?
  • Odpowiedz
@S-Type ... Pomijając wątek główny to ogólnie 5 godzin na zakupy jeszcze na przykład w dwie osoby czy trzy to wcale nie jest dużo.
Oczywiście nie mówię o wypadzie do galerii po chlebek i masło ale ogólnie po różne zakupy albo kiedy rozeznajesz jakieś sprzęty i tak dalej czytasz pytasz przymierzasz coś jeszcze idziesz coś zjeść.
  • Odpowiedz
@nudziarz123: w krakowie bylo pieknie - w 2020 postawili stacje na p+r (w sumie to dalej sa) ale elektrykow duzo wiecej, parking otwarty od 4 do 2 w nocy - raz w tygodniu mozna bylo wziac bilet za 10zl i pjechac do roboty trawmawjem a baterie naladowac 0-100% -przy 80kWh to 300kWh prawie miesiecznie x 12 = 3600kWH - czyli 4,5k profit ;)
  • Odpowiedz