Wpis z mikrobloga

Wykopki zachwycone nowymi Wiadomościami, ale to potrwa do czasu pierwszego mocniejszego ataku na Konfę. Takowy nastąpi. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Tak się składa, że nie jestem, jak większość wyborców PO i TD i pamiętam, co działo się w TVP przed 2016. Zgoda, takiego szamba jak za PiSu nie było, ale reportaże i wywiady z członkami KNP, poprzednikiem Konfy były na poziomie pato-rozmowy z Mentzenem i materiału o Konfie przed ostatnini wyborami w TVN. Przypomnijcie sobie też, jak wyglądało TVP w okresie paz 15 - sty 16. Wtedy wylazł prawdziwy "obiektywizm" z "niezależnych" dziennikarzy. Za 4-8 lat, kiedy PiS wygra (teorie o jego upadku słyszałem w 2007 i 11, także ten...), to wejdzie do TVP z buta. Na podstawie precedensu stworzonego przez PO. #tvpis #tvp #4konserwy #konfederacja #polityka
  • 15
Wykopki zachwycone nowymi Wiadomościami, ale to potrwa do czasu pierwszego mocniejszego ataku na Konfę. Takowy nastąpi.


@kamil150794: Oczywiście, że nastąpi. Już sama Konfederacja o to zadba - ktoś coś #!$%@? na poziomie Brauna i nikt ich raczej za kolejny odpał nie będzie głaskał po głowie.
@kamil150794: wykopki XD wykopki niech sie spodziewaja znow walki z faszyzmem i atakowania ich w sposob w jaki atakowali za tuska kiboli

tylko teraz juz jest tyle grup z przywilejami ze zobacza dopiero jak to jest byc urodzonym bialym XD juz to wystarczajaco widac po kotlowni i jego wigill, "jak mozesz tak nawet pomyslec? to biedni skrzywdzeni ludzie" XD tyle ze 3/4 swiata jest skrzywdzone, polaku stan w kolejce i nie