Wpis z mikrobloga

Kupiłem 3 opakowania POTĘŻNYCH ACHTUNGÓW i będę napi3rdalał w sylwestra, żeby Julki i obrończyszcza zwierząt mieli ból d000py XDDDDD

za to ciągłe szczekanie, sranie i sikanie gdzie popadnie należy się to naszym czworonożnym przyjaciołom (ʘʘ)

nie strzelasz petardami w sylwestra = KUKOLD i BECIAK

#sylwesterzwykopem #sylwester #p0lka #przegryw #bekazpodludzi #polska
KRZYSZTOFDZONGUN - Kupiłem 3 opakowania POTĘŻNYCH ACHTUNGÓW i będę napi3rdalał w sylw...

źródło: comment_axda9NHLhw57t1YTI9FwuV4oFv9G6rku

Pobierz
  • 33
Nie myślisz że to trochę przesada, bardziej myślisz o #!$%@? kogoś niż o samych zwierzętach ale po co?
Założę się że nie jesteś taki że chcesz zróbcie krzywdę zwierzętom tylko po prostu kogoś #!$%@?ć ale przy okazji też to robisz.
Drugą sprawą to jest jednak to że chyba lekką przesadą jest nie móc raz w roku sobie postrzelać fajerwerkami, nie robi się tego przecież codziennie a zwierzęta myślę że da się jakoś
@KRZYSZTOF_DZONG_UN zajebiście, lubię darmowo oglądać fajerwerki kupowane za pieniądze leszczy, którzy płacą miliony za minutę świecidełek a ja mam to za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój pies na szczęście ma #!$%@? w to strzelanie także dawaj ile wlezie, nie mogę się doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)