Wpis z mikrobloga

RÓWNO 5 LAT TEMU p0LKA ZREZYGNOWAŁA Z KOLACJI WIGILIJNEJ Z RODZINĄ, ABY SPOTKAĆ SIĘ Z CHADEM KLAUDIUSZEM, KTÓRY OCZYWIŚCIE NA SPOTKANIU SIĘ NIE ZJAWIŁ XD

rales - RÓWNO 5 LAT TEMU p0LKA ZREZYGNOWAŁA Z KOLACJI WIGILIJNEJ Z RODZINĄ, ABY SPOTK...

źródło: WIGILIA

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
Sam się chwalił ile miał par, a screenów z wystawiania tylko kilka. Pamiętam, że imba była taka, że aż w TV było bo p0lki szkalują, ale według mnie ta akcja pokazała po prostu, że są takie dziewczyny, ale aż tak głupie i puste to jednak mniejszość, a nie jak się próbuje pokazać, że praktycznie wszytkie takie są.
  • Odpowiedz
Baba może być nawet chora psychicznie, mężczyzn to nie obchodzi. Natura.


@bigos555: tak. Ale nikt nie przedstawiał płci meskiej jako jakiejś uduchowionej, co się patrzy metafizycznie na "charakter" i dobór paska do butów.
  • Odpowiedz
@rales: no to żeś Amerykę odkrył, dzisiaj laska z którą przez kilka dni pisałem też zaproponowała mi czy chce się z nią dzisiaj poznać. Napisałem, że jestem chory, bo faktycznie jestem, i też nie bardzo mi się chce.
  • Odpowiedz
a mnie to jakoś nie bawi.


@malronos: Mnie też. Smutna sprawa - jeden zgorzkniały typ, który ze zwykłej złośliwości wystawia ludzi i druga latawica, która ucieka z wigilii z najbliższą rodziną (w polskiej kulturze mega szczególny dzień) dla obcego przystojniaka, motywowana zwierzęcymi instynktami.
  • Odpowiedz
@rales: nie zaznał wykop większego złota od czasów projektu klaudiusz, same wystawki tych dup to jedno (nie oceniam, choć mnie osobiście niektóre przypadki śmieszyły), ale jakiej skali zesrańsko później nastąpiło to był majstersztyk. Nie dość, że pod wpisami januszpola nitki komentarzy pełnych oburzenia liczonych w setkach (pojawiła się nawet grupa vikopków sprawiedliwych co to chciała usilnie januszpola namierzyć i wymierzać sprawiedliwość) to jeszcze nawet pamiętam, że jakaś telewizja śniadaniowa podjęła temat
  • Odpowiedz
@rales: To jest kwintesencja blackpilla morda,wzrost = wszystko a gdyby to był Mirek 1,70cm z norwoodem 2 to by go zlinczowała, że śmiał napisać w Wigilie żeby sie spotkać i by dostał bloka za sam fakt istnienia.
  • Odpowiedz