Wpis z mikrobloga

Najbardziej bawi mnie, jak ludzi wyzywa się od SYMETRYSTÓW. Jest to określenie nie tylko stosowane na wykopie, ale niestety ogólnie w polityce krajowej. Używają go media, politycy i wyborcy. Nie popierasz PiSu nie będąć jednocześnie za PO? Nie zasługujesz na szacunek XD W kampanii wyborczej (nie tylko tej) ludzi, którzy nie chcą głosować na PO wyzywano od sojuszników PiSu.

Dochodzi nawet do tego, że osoby kompletnie niezainteresowane polityką nazywane są KRYPTOPISOWCAMI. Ten partyjny duopol tak sprał mózgi Polakom, że nawet nie pozwala dystansować się od tego konfliktu, bo MUSISZ BYĆ ZA JEDNĄ Z TYCH PARTII!!! NIE MOŻESZ TWIERDZIĆ, ŻE OBIE CI SIĘ NIE PODOBAJĄ I ŻADNEJ NIE POPRZESZ XD

Musisz mieć swojego Pana jak pies. Inaczej jesteś wrogiem ludu. I żeby nie było - ten termin pojawił się już wiosną 2017 (jak nie szybciej), gdzie po niecałych 2 nie mieliśmy jeszcze pełnej oceny rządów PIS i symetryzm nie mógł odwoływać się do porównania obu rządów i stwierdzenia, ze oba są równie złe.

Kiedyś o ludziach, którzy nie głosowali na PO, mówiło się że to wieśniacy, kongresówka, mohery, niewykształcone robole z prowincji i tak dalej. Z drugiej strony PiS wrogów upatrywał w krętaczach, burżujach, antypolakach i tak dalej.

Dziś poszło to krok dalej i nie atakuje się tylko ludzi, którzy głosowali na drugą partię, ale także tych, którzy głosowali na mniejsze bądź w ogóle nie głosowali i nie cierpią serdecznie obu największych.

I wiecie co? Problem polega na tym, że tego przekazu nie kreują zwykłe osoby, a właśnie politycy i media. W związku z czym mam pytanie - kiedy w końcu przestaniemy dawać się obrażać i traktować jak bydło wąskiej grupie grubych kotów, która żre za nasze podatki?

Głosując na jakąkolwiek inną partię niż życzy sobie politolog na stołku nie jestem gorszym człowiekiem i nikt nie ma prawa mnie obrażać i nastawiać ludzi przeciw mnie, przy użyciu PŁATNCYH TROLLI zwłaszcza.

#polityka #niebieskiepaski #rozowepaski #takaprawda #polska #wykop #bekazpodludzi #polakicebulaki #sejm #zycie #przemyslenia #gownowpis
  • 3
  • Odpowiedz
@Kopyto96: są tematy / sprawy gdzie trzeba stanąć po jednej stronie barykady. Wyobraź sobie ze cofamy się o kilkadziesiąt lat i kobiety walczą o równe prawa (w tym do głosowania), albo zniesienie niewolnictwa. To co, powiesz ze może i kobiety to ludzie ale prawa wyborcze to przesada? xD
  • Odpowiedz
  • 1
są tematy / sprawy gdzie trzeba stanąć po jednej stronie barykady.


@szklarskaporeba: Nie są. I nikt nikogo nie zmusi wybierać i nie będzie szantażować. A porównanie polityki XXI wieku do sytuacji 100 lat wstecz jest debilne i ogólnie niesmaczne. Szantaż emocjonalny do popierania twojej partyjki.
  • Odpowiedz