Wpis z mikrobloga

Według mojej babki Tusk wygrał, bo młodzież w dzisiejszych czasach chce się tylko ruchać i abortować. Kościół z tym walczy więc młodzież uwzięła się na kościół i przestała do niego chodzić. Nie ma tej ciągoty do zakładania rodziny, dlatego oddajemy kraj za bezcen Niemcom. Przez to też młodzi Polacy nie pomagają starszym, więc Kaczyński postanowił się tym zająć bo nikt inny nie potrafił.

Tak wygląda wersja wydarzeń utrwalona przez lata gęstego lecącego z #tvpis

#pis #bekazpisu i troche #polskiedomy
  • 29
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Z tamtych pokoleń ruchali się na potęgę, masy dzieciaków w jednej rodzinie (i nikt mi nie wmówi, że oni wszyscy marzyli o takiej ilości gówniaków), gdzie jakieś 85% ciąż było wpadką, a starodawne metody na wieszak, parzące kąpiele czy inne ziółka nie wzięły się znikąd. Dziś staruchy udają niewiniątka i są w szoku, że można się zabezpieczać i planować rodzinę w odpowiedzialny sposób. W imię zasady ''oni mieli źle, to
młodzież w dzisiejszych czasach chce się tylko ruchać i abortować


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: ciebie to bawi? Babka wiele się nie pomyliła. Za chwilę dobiję do 40 i nigdy nie miałem takich możliwości z kobietami, jak przez ostatnie kilka lat. Małolaty prują się na potęgę i zdziwiłbyś się co potrafią takie szare myszki z dobrych domów, Jeździłem na rave'y i mayday, czasem dostanie piguł graniczyło z cudem. Teraz pójdziesz do klubu w piątek czy
@lansvans: XD
Kiedyś było to samo, kto wie czy nawet nie było gorzej. Tylko idealizują się że taka cnotliwość była, tylko dziwnym trafem jak ktoś się żenił mając 25 lat to już był dziwadłem bo masa to ledwo 20 skończyła i ślub, czemu? Bo wpadka, a wiadomo że dzieciak musi mieć ojca aby nie gadali w okolicy XD
Cnotliwość w tamtych czasach to zwykła propaganda. Dzisiaj w przeciwieństwie do tamtych czasów