Wpis z mikrobloga

#przegryw ehh huop w moim wieku a jest najpotężniejszą osobą na świecie Cesarzem Italii, Królem Włoch, Romanii, Państwa Zachodnio i Wschodnio Frankijskiego, Burgundii, Bawarii a to tylko ważniejsze z tytułów. Świeckim, duchowym i kulturowym przywódcą całej Europy, cesarzem i papieżem własnej wiary w jednym, a to wszystko w trzecim pokoleniu.
Do rozpłodu wybieram najlepszą samicę w Europie i zaraz po tym gdy urodzi mi syna rozwodzę się i wyrzucam ją z dworu.
20k sztuk złota w skarbcu gdzie np Król Anglii ma niecałe 200, armia mogąca podbić cały świat, święte zakony tylko czekające na moje rozkazy. #ck3
LouisdePointeduLac - #przegryw ehh huop w moim wieku a jest najpotężniejszą osobą na ...

źródło: 0ski

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Louis_de_Pointe_du_Lac: Gram w toto tylko wikingami, w różnych miejscach ląduję. Jak dodadzą jakieś bajery dla nomadów to z lubością będę nimi grał. Wylądowałem ostatnio w Egipcie, teraz tylko przebić się przez szejkenaty, sułtanaty pozostałe po kolapsie Abbasydów i do Persji, potem konwersja na Zaratusztrianizm, reforma dla tenetu warmonger i jechane do Indii. Customizacja to najlepsze co dodali do gierki.
  • Odpowiedz