Wpis z mikrobloga

@Markdot: Dlatego lepiej kupić dobrej, wartościowej karmy i osobiście dać jakiemuś lokalnemu schronisku. Bo inaczej to nie wiemy na co pójdą nasze pieniądze. Może akurat dołożymy jakiemuś prezesowi do nowego merca z salonu. Te wszystkie fundacje to są właśnie takie pralnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale 40K od grubasa na fundacyjke i gawiedź zadowolona.
  • Odpowiedz
@Djuk94: to sa roczne koszty? Jest jakieś zestawienie jak to wygląda w porównaniu z innymi fundacjami działającymi na podobną skalę? Bo sama tabelka niewiele mi mówi, gdy nie ma porównania.
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: dlatego warto byłoby zobaczyć porównanie z inną fundacją oraz informacje o ilości pracujących tam osób, czy jest to 5 osób (16 tys miesięcznie), czy może 20 (ok 4 tys).
Tak samo ilość psów, bo już przy 100, to ok 550 zł na jednego psa miesięcznie na karmy, leki itd. Mam psa i ta kwota nie wydaje mi się jakaś gigantyczna i trudna do usprawiedliwienia.
  • Odpowiedz
@Heavenx @Heavenx zauważ że wynagrodzenie jest rozrzucone
931 438 na umowę o pracę
I 281 468 umowy zlecenie
Jak dla mnie to wygląda tak że ci wolontariusze pionki co mają w głowie zwierzątka pewnie tam jebią w imię większych wartości za 3k netto na umowie zlecenie natomiast prezesi siedzą na umowie o pracę i zgarnaija potężny pitos.
Koszty administracyjne 708k to też w #!$%@? XD

No ale pomijając jaka to by nie
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: ale wiesz, że zgarnianie "potężnego pitosu" jest na umowie o pracę średnio opłacalne? XD ale to już swoją drogą
Nie chce mi się grzebać i szukać jakiejś informacji o pracownikach, bo nie jestem pewna, czy cokolwiek udostępniają na ten temat. W moich oczach kwota wynagrodzen nie jest abstrakcyjna, gdy podzieli się ją przez ilość miesięcy i osób.

Co do kwot delegacji, to nie wiem. Ciężko mi to w łatwy sposób
  • Odpowiedz
@MvtxMxntvnv: a gdzie idą? zmasz dokładną strukturę ich wydatków czy tylko tak piszesz pod tezę?
@stiflear jw. wytłumaczysz na czym to pranie pieniędzy miałoby polegać?
Widzę, że wystarczy wrzucić chwytliwe zdjęcie, dodać sugerujący komentarz i ludzie łykają tezę i sami brną w to dalej bez wymagania dowodów lub elementarnej rzetelności.
  • Odpowiedz