Wpis z mikrobloga

XDDD kisne z tego jak oni sobie kreują to wszystko
na zdjęciu golas myśli że jest bogaty wygryw fajter z tatuażami piękną damą no bomba testosteronowa

realia: każdy po nim #!$%@?, stifler go rucha, dalej po tylu latach nie potrafi powiedzieć R jak pięciolatek, walczy z olejnikiem i fabianskim bo z kimś lepszym się boi

no i laski nie znam ale pewnie jak 90% tam jakis szonik już dawno zrobiony przez 4 innych influencerkow xD

golas, choćbyś miał całe mieszkanie #!$%@? w LV, nikt normalny nie będzie cię lubić (albo przynajmniej respektować) xD

#famemma
zeemzy - XDDD kisne z tego jak oni sobie kreują to wszystko 
na zdjęciu golas myśli ż...

źródło: temp_file828407855699125890

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@kidi1 te z listopada? Nie mam zdjęć by ci wrzucić.

Wstałem o 11, zjadłem ulubione śniadanie, akurat podczas jedzenia odwiedził mnie dziadek i przyniósł mi ulubione ciasto które babcia dla mnie upiekła, potem wróciła mama z pracy zrobiła mi schabowego z sałatą śmietaną i cukrem. Poszedłem ze znajomymi grać w gry przez internet a na dobranoc odpaliłem 200ml Soplicy wiśniowej i puściłem sobie film. Nie musiałem przed nikim się napinać i pokazywać
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: I to są prawdziwe urodziny z ludźmi którzy są i będą z tobą zawsze
Ale według pania Kidiego zazdrościmy Wojtkowi atrakcyjnej 18stki i 200 znajomych z czego gdy będą problemy to może 5 z nich pomoże reszta odwróci się na pięcie
  • Odpowiedz
@zeemzy: Hah jeszcze ten worek z Louis Vitton... Wszystko popakowane w paczki i worki świateczne oprocz tego Vitton.. Co za wieśniak
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@wesolakielbasa
masz pewnie rację, trochę przesadziłem, a do wojtka faktycznie nie żywię nienawiści

ale to pozerstwo którym ocieka robi się z roku na rok coraz bardziej komiczne, aktualnie to jest dorosły facet a sprawia wrażenie zagubionego dziecka
  • Odpowiedz
@zeemzy: aż mi głupio, że skasowałem ten komentarz ale jestem zwyczajnie #!$%@? i nie napisałem go do końca po polskiemu. ;)
Sens był taki, że za dużo wymaganie od Wojtka. To nie jest tytan intelektu, żaden profesor czy influencer - ale z drugiej strony to żaden patostreamer czy osoba bez ambicji ani żadnych umiejętności. Był kreatywny od samego dzieciaka i za to ma mój szacunek. To, że wygląda jak seba z
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@wesolakielbasa nie za intelekt wojtek jest wyśmiewany, bo we freakfightowym srodowisku to znajdzie się dużo mniej ostrych kredek w piórniku. nawet jeśli prywatnie bez robienia dwudziestu relacji na instagrama golas jest do rany przyłóż no to jego osoba w mediach wygląda komicznie, jakby na siłę próbował wszystkim pokazać ile znaczy xD

nie będę się już dzisiaj tu rozpisywać o nim bo ile można, wesołych świąt i dziękuję za bardziej konstruktywna wypowiedź niż
  • Odpowiedz
@zeemzy: kompletnie nie śledzę go w mediach społecznościowych (ani żadnego innego celebryty szczerze mówiąc), ani nie oglądałem nigdy żadnej gali freak-fight.

Przekazałem tylko swoją opinię na temat tego człowieka, którego poznałem jakieś 20 lat temu. W mojej opinii to nie ta sama klasa co patostreamerzy, czy inne pasożyty internetowe. Ale ponownie, to nie mój kolega, po prostu sobie #!$%@? #!$%@?.

Dobrej nocy ;)
  • Odpowiedz
Czyli zazdrościsz. Dziękuję. Tyle w temacie.


@kidi1: Ale ty #!$%@? z tą zazdrością. Ile masz lat? Bo mam wrazenia ze jestes stalym widzem ktorego ze strimerow pokroju nitro. Oni tak #!$%@?ą. Cokolwiek powiesz złego o jakims influ "zazdroscisz". No naprawde wszystko mowi sie tylko z zadrości. Ty w zyciu nikogo nie skrytykowales, bo to by oznaczalo ze zazdrościsz, nie?

Gola to synonim pozera, wszystko na pokaz i mowie to tylko dlatego
  • Odpowiedz