Wpis z mikrobloga

pierwszy raz swieta we "wlasnym mieszkaniu" i w koncu zaznalem spokoju w zyciu codziennym, ale oczywiscie przyjechala tesciowa z miasta meneli i sie rzadzi ustawia, grzebie po szafkach, #!$%@? drzwiami od kibla jak od samochodu i komentuje wszystko i jeszcze co 10 minut mi chodzi jarac na balkonie i w calej chacie #!$%@? jak na jakiejs melinie. Syn czteroletni sobie oglądał kreskówke to odpalila na telewizorze obok jakies #!$%@? goralskie kolędy i mu zagluszala. Dajcie plusa zebym jej nie połamał bo dzisiaj moge juz nie wytrzymac...

#swieta #zalesie #patologiazmiasta
  • 88
  • Odpowiedz
  • 18
a baba Twoja mózgu nie ma żeby zwrócić uwagę?


@JanuszPDM: coś tam zwraca, ale połowa tych rzeczy jej nie przeszkadza, a szanowna teściowa i tak ma wszystkich w dupie, jak widac musze sie ja za to zabrac, bo cierpliwosc sie skonczyla

z tym balkonem to juz wszystko jedno ale moglaby zamykac za soba drzwi balkonowe, no ale po co xD
  • Odpowiedz
co 10 minut mi chodzi jarac na balkonie i w calej chacie #!$%@? jak na jakiejs melinie


@DJ_QBC: mimo że święta, to bym #!$%@?ł ją za drzwi.
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: tato, czym się rózni wizyta od wizytacji?
- jak idziemy do babci to jest to wizyta, jak babcia przychodzi do nas to wizytacja.

P.S. Nie moze Ci się zaciąć klamka od balkonu? Zaśpiewasz wtedy Babcia stała na balkonie...
  • Odpowiedz
@DJ_QBC serio, po hui z takimi ludźmi nawet udawać, że masz dobry kontakt XD
Teściowa moja też lubi dużo zwerbalizować i wytknąć, ale daleko jej do takiego bezczela, że wybiera moim dzieciom, co mogą oglądać, no Hello. A grzebaniu w szafkach nawet nie wspominam, bo to poziom jakieś małpy z buszu.
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: Jak się u mnie młody się urodził też miałem taką próbę sił aż wybuchłem i teściową usadziłem a z tego co piszesz moja była znacznie mniej irytująca. Poprostu jak babie nie pokażesz siły to już tak będzie do końca Twojego lub jej.
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: chlop co we wlasnym domu nie umie zrobic porzadku, ciekawe co by na zakladzie powiedzieli. Zachowaj sie porzadnie i jak nie chcesz robic afery ze starą to kaz zonie ogarnac matke
  • Odpowiedz