Wpis z mikrobloga

#blackpill #p0lka #julka #redpill #logikarozowychpaskow czy jestem jedyną osobą którą irytują trendy z tiktoka? ( te głupie), ostatnio widziałem jakiś tren podniecania się latami 90tymi przez julki i wysyp w komentarzach jak to by fajnie nie było tam wrócić, czy te laski są serio tak bezmózgie i myślą najdalej 5 minut przed siebie? przecież jak by taką rasową julke z warszaqwy z nowego osiedla/nowego domu wrzucić w lata 90 to by dnia nie wytrzymały XD brak telefonu/internetu o laptopie nie wspomne,3 sklepy na krzyż i pare budek z gazetkami, brak żabki co pól kilometra,brak napojów 0,brak futurystycznie wyglądających bloków z ładnym widokiem z balkonu w środku miasta tylko wierzowiec z płyty z trzepakiem i 3 rasowymi sebkami grający pod nim w piłke z miejscowej patologi,brak klimatzyowanych tramwajów,socjali,galeri i miasta po którym można codziennie sie szwędać,brak jakichkolwiek fajnych ciuchów,brak sklepów,poprostu podniecanie się czasami w których nic nie było XDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • 2
  • Odpowiedz
czy jestem jedyną osobą którą irytują trendy z tiktoka


@DaVinciEnjoyer53: nie, jesteś jednym z milionów, którzy oglądają to gunwo i zadają pytania tego typu. Jest jeszcze wąska grupa która nie ogląda i nie pyta. Oraz z miliard, które oglądają i nie zadają pytań.
  • Odpowiedz