Wpis z mikrobloga

Dostałem wczoraj od różowej kolejne Soulsy. Właściwie to każde Sously za wyjątkiem Eldena dostałem od niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tradycyjnie żebyście się na tagach nie nudzili (sorry za nadwyżke) pytam jakie rady na początek. Co wiem to że broń jest narzucona, inny styl walki, brak multiplayer a co za tym idzie pomocy przy bossach, jest fabuła z regularnymi cutscenkami xD

#sekiro #darksouls #eldenring #soulslike #gry
Aeterna - Dostałem wczoraj od różowej kolejne Soulsy. Właściwie to każde Sously za wy...

źródło: IMG_20231224_180801_763

Pobierz
  • 12
  • 0
@frutson: no nie powiem że bardzo lubię klimaty dalekowschodnie i o ile DS to świetna japońska wariacja europejskiego średniowiecza to tu jestem bardzo ciekaw jak swój ojczysty mityczny klimat oddali
@Aeterna: Przede wszytkim nie zniechęcaj się. Serio. Nawet jeśli dobrze radziłeś sobie w soulsach to tutaj prawdopodobnie czeka cię ostry łomot od początku.
Dzięki jednej głównej broni powstał chyba najwspanialszy system walki w grach. Odbijanie ciosów sprawia, że potyczki są niezwykle widowiskowe. Tu na prawdę czujesz rozwój nie tyle postaci, co swój, własnych umiejętności. Na początku warto je szkolić w miejscówce wypadowej, jest tam npc, z którym możesz trenować.
Oprócz miecza
@Aeterna: Jeszcze jedno. Wrogów pozbawiasz życia zadając cios ostateczny, po zbiciu ich postawy. W przypadku zwykłych przeciwników wystarczy jedna taka akcja. Przy bossach dwie lub trzy. I tu warto zakraść się od tyłu by pierwszy raz zrobić to bez zbędnej walki. Nie w każdym przypadku jest to możliwe ale warto sprawdzać.