Wpis z mikrobloga

Po doświadczeniu kilkuletnim z kilkoma dziewczynami mam jeden przepis na brak seksu w związku.

Mianowicie nie możesz być jej przylepą czy przyjacielem, tylko twardym mężczyzna który jest zajęty swoimi sprawami, musisz ją olewać większość czasu, być trochę chamski, wyrozumiały, stawiać na swoim, a jak w dodatku masz atencje innych dziewczyn czy koleżanki to już w ogóle Twoja babeczka będzie Cię pożądać kilkukrotnie bardziej niż wtedy kiedy zachowywałeś się jak jej Giermek. Sprawdzone kilkukrotnie, zawsze działało.

#blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #przegryw
  • 44
Mianowicie nie możesz być jej przylepą czy przyjacielem, tylko twardym mężczyzna który jest zajęty swoimi sprawami, musisz ją olewać większość czasu, być trochę chamski, wyrozumiały, stawiać na swoim


@rydzniznic: Tak jest, większość babek sama nie ma planu na siebie, więc facet, który ma swoje cele, swoje zainteresowania, towarzystwo itd, zawsze będzie imponował kobiecie. Problem tylko polega na tym, że wiele bab, jak już są w związku, to chcą nagle mieć swojego
Jak facet mnie ignorował i miał przyjaciółki, które zajmowały dużo jego czasu, momentalnie spadała ochota na seks.


@silencieuse: Wy ciągle karyny tylko o jednym, jak zwierzęta...zero uczuć, tylko instynkty.
i tak jak na te czasy jestem zdecydowanie inna , zarabiam sama na siebie nie pasożytuje ,umiem dobre obiady ciasta nie imprezuje nie pije nie palę jestem dziewicą

Szanuje druga połówkę i ludzi


@Linnior88: xD