Wpis z mikrobloga

Sorki za opóźnienie, już piszę!! robimy to #pokapake #wykopaka
Moim Gwiazdorem był największy kibol w mieście, skazaniec z pracami społecznymi co chciał mi dać coś ZBYT UŻYWANEGO, znaczy... @Shyvana xD
Nie pisałyśmy ze sobą dużo, bo mnie wrobiła w myślenie, że jest tym kibolem xD Że na ostatnią chwilę wyśle, że w ogóle zacznie kompletować paczkę dopiero w weekend przed weryfikacją, bo dopiero wtedy skończy swoje prace społeczne. Myślałam sobie no kurde, nie po to biorę udział w Goldzie żeby trafić na tak niesolidną osobę. Już myślałam żeby ostrzec organizatorów, że nie zapowiada się żeby moja para się zweryfikowała na czas. Na koniec miałam moment, że nie wiedziałam czego się bardziej boję, że się zweryfikuje i to dostanę czy że się nie zweryfikuje i ktoś faktycznie na szybko będzie mi musiał coś wymyślać. Apogeum nastąpiło jak mi mój Gwiazdor napisał, że nie radzi mi iść wcześniej spać tego dnia, bo właśnie jedzie z paczką. OBOŻEOKURDE przecież ja tam mój adres podałam, eeeee, coterazcoteraz? I piszę, że trzeba było dać znać wcześniej, myślę, że kurde, faktycznie pisałam, że kiedyś tak dostarczyłam paczkę osobiście i że fajnie było, więc czy ja mojego Gwiazdora zachęciłam? Autentycznie się obsrałam xD I tu się Shyvana zorientowała że może to było za dużo na mój mały naiwny móżdżek i napisała raz w formie żeńskiej i się wydało, że wcale nie jest kibolem. Z kolei wiedziałam, że jeśli faktycznie o 23:58 nadała paczkę, to raczej jest z mojego miasta i próbowałam sobie przypomnieć kogo kojarzę, że tu mieszka i bierze udział. Pierwsza myśl, że Shyvana, bo gadałyśmy trochę chwilę po otworzeniu zapisów (bo weryfikowała mój opis xD) i się przyznała. Potem pomyślałam jejku, to na pewno ona, bo ta paczka czekała na nadanie od 6.12 kiedy weszły te darmowe nadania, bo jak inaczej znałaby adres mojego paczkomatu? Dalej pisałyśmy już normalnie na wykopie. Niestety mimo, że nadała paczkę w moim paczkomacie to paczka musiała przejść przez sortownię xD i wróciła do mnie dzień później.
Myślałam, że to będzie najgorsza paczka jaką dostałam, więc to będzie już moja ostatnia wykopaka. Zamiast tego myślę,że to najlepsza paczka, więc lepszej nie będzie. 'You either die a hero or live long enough to see yourself become the villain.”
Zdjęcie wyszło mi mocno średnio xD myślałam, że super będzie wyglądać mulina jako faktyczne wypełnienie paczki, a wyszło jak narzygane tęczą, ups. Paczka zawierała:
- Brzdęk w kosmosie – super! Grałam już wcześniej, ale tylko raz u kogoś, teraz będzie można też częściej u siebie :D
- Najlepsza gra o kotach + dodatek – jedyna gra o kotach w jaką grałam to Calico, w które graliśmy z @venomik na Pyrkonie. Poprzeczka dość wysoko postawiona, zobaczymy czy to będzie najlepsza gra o kotach!
- duuużo muliny – podobno zamiast słodyczy, bo normalnie byłoby wypełnienie słodyczy, ale ja tu widzę nie zamiast tylko również, bo słodyczy dostałam literalnie cały wór, w tym moje ulubione Ritterki i chrupiące grześkowe mikołaje – nie wiedziałam, że w ogóle istnieją? Kocham czekoladowe mikołaje i Grześki! A te duńskie ciastka muszę zjeść jak najszybciej żeby odzyskać metalową puszkę na przybory do szycia.
- podgrzewacz do herbatki – już zaniosłam do biura, tylko muszę sobie wybrać kubek z cieńszym dnem żeby pozwolić temu działać xD
- miniaturowy japoński ogród do złożenia – już się umówiłam z koleżanką, studentką japonistyki na składanie po świętach :3 (nie ma na zdjęciu głównym, bo chłop mi rozpakował pakę jak jeszcze siedziałam na spotkaniu, przeoczył jeszcze jedną paczuszkę w kupie papieru xD i ja znalazłam przy sprzątaniu)
Poza tym torba Grey’s Anatomy i herbaciana świeczka i jeszcze więcej słodyczy, którymi będę musiała się podzielić, bo nie przejem xD
Bardzo dziękuję za prezent i przepraszam za takie opóźnienie.
voliereen - Sorki za opóźnienie, już piszę!! robimy to #pokapake #wykopaka
Moim Gwiaz...

źródło: wykopaka 2023

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Moim Gwiazdorem był największy kibol w mieście, skazaniec z pracami społecznymi co chciał mi dać coś ZBYT UŻYWANEGO, znaczy... @Shyvana


@voliereen, mogę potwierdzić, że to wszystko prawda ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
- Brzdęk w kosmosie – super! Grałam już wcześniej, ale tylko raz u kogoś, teraz będzie można też częściej u siebie :D


@voliereen: Ale to chyba było u Ciebie ;)

Gratki za fajną paczkę.

@Shyvana - a my chyba 4 lata temu mieliśmy iść do Escape Roomu :D
  • Odpowiedz