Wpis z mikrobloga

@Squirell_ #!$%@?, to ja już jestem ojcem chociaż nie mam nawet żony ani dzieci xD

Ostatnio jakaś baba jechała 80 kmh na ograniczeniu do 80 i hamowała zamiast po prostu puszczac gaz jak tylko przekraczala prędkość o 1 km/h i mnie #!$%@? to jej światło stop palące się na prostej drodze co 2 sekundy. Od razu wtedy wiedziałem, że to baba jedzie xD
  • Odpowiedz
hamowała zamiast po prostu puszczac gaz jak tylko przekraczala prędkość o 1 km/h i mnie #!$%@? to jej światło stop palące się na prostej drodze co 2 sekundy.


@PodniebnyMurzyn: zdradzę Ci sekret jak można jechać za kimś takim bez żadnego stresu.

Uwaga....

  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: ja dopoki nie mialem aktywnego tempomatu to sie trigerowalem takimi osobami a teraz mam #!$%@?. Wlaczam trzymanie pasa i jak wyjedzie taki to mi hamuje samo auto i przyspiesza. Jedynie musze ruszyc czasem kierownica delikatnie. Bardziej jezdzisz jak pasazer tak naprawde a jak ktos wyjątkowo zamula to tylko go wyprzedze powrot na prawy pas i znowu tempomat i elo
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn

ja se zazwyczaj jeżdżę 10 km/h ponad ograniczenie. Skoro nawet policja ma #!$%@? na takie przekroczenie to ja tez x)


Nie ma. Kiedyś dostałem 5 dych za przekroczenie 5 km/h jakoś. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn teraz w elektrykach wystarczy gaz odpuścić in światła stopu już się zapalają. Jak wyprzedze to mam z 50 ponad ograniczenie więc odrazu świece tymi światłami bo te 40 chce szybko zrzucić. Wyobrażam sobie że będą kobiety która zamiast włączyć tempomat to będą tym pedałem ciągle machały
  • Odpowiedz