Wpis z mikrobloga

Śledzi ktoś teraz rynek sam. używanych, jak wyglądają ceny? Rozglądam się za hatchbackiem do 70tyś-75 jakoś (mysle tu o 6-7latku chociaz moze byc ciezko) wpadł mi w oko leon 3 fr/jakiś golf w r-line. Myślicie ze warto czekać i liczyć na jakieś zniżki czy raczej używki trzymają cene?
benzynka
dsg
125koni+
tak do 100k przebieg
bezwypadk, z polski

#samochody #motoryzacja
  • 9
@onepnch: dlaczego używki w górę skoro wracają spore rabaty na nowe?

@Dustaf1: wróciły zniżki w salonach, są też akcje promocyjne na sensownych warunkach, więc na Twoim miejscu czekałbym na pojawienie się czegoś lepszego
@Dustaf1: Będą szły w dół. Ludzie wystawiają w abstrakcyjnych cenach, a ogłoszenia wiszą.

Sam mam Leona, sprzedaję poniżej rynku i nie ma zainteresowania.

@onepnch Dobry to był przed covidem, ale teraz w tym roku ceny poszły w dół mocno.
@piwakk: co masz za leona i jaka cena? Też właśnie wydaje mi się że to zauważyłem, auta stoją długo co prawda chyba ostatecznie schodzą albo ludzie zderzają się z rzeczywistością i usuwają ogłoszenia. Czyli raczej warto poczekać licząc na takie 'wymogi' co do auta jak wyzej?
@Grubogruby
@Dustaf1 Leon 3 z 2018 roku w 1.4 tsi 150 KM. Przebieg poniżej 100k. Cenowo obecnie mniej niż 65k :p
Schodzą, ale za niższe ceny. Ja bym czekał, ewentualnie na grupie na fb sie dodał do grupy Leona i podpytał, bo regularnie ktoś dodaje ogłoszenie najpierw tam, a dopiero potem fb.