Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AIicja osobiście nic do tego nie mam, każdy ma swoje życie i swój wybór, jak dla mnie dziewczyna może sobie i codziennie obsługiwać 10 murzynów, ale niestety jeśli spała chociaż raz z murzynem to chciałbym o tym wiedzieć żeby nie wchodzić z taką kobietą w związek, tak samo jak ogólnie duża liczba partnerów seksualnych, nie będę kłamał, to by mi wisiało z tyłu głowy cały czas że moja kobieta była wcześniej peklowana
Możecie mi wytłumaczyć dlaczego biali chłopcy mają taki wielki problem z tym że Polkom podobają się czarnoskórzy?


@AIicja: Bo to rasizm i dyskryminacja z powodu tylko i wyłącznie koloru skóry.
@AIicja: A ten pociąg do czarnoskórych nawet nie jest tak powszechny, widocznie te wykopki same marzą o murzynach.

Problem mam z tym, że p0lki później pasożytują na podatnikach, bo zostają same z dzieckiem oraz brzemieniem społecznym w postaci mieszanego dzieciaka.


@kimunyest95: Mógłbyś przytoczyć statystyki, ile Polek ma dziecko z murzynem? Już pytałam o to kilka razy i nikt mi nie podał żadnych liczb. A na wykopie pisze się o tym
Nic tak nie odpycha kobiet jak kompleksy i brak zrozumienia kobiecych emocji, że też mamy różne potrzeby.


@AIicja: A co mnie obchodzi co odpycha laski, które się puszczają z murzynami? Przecież i tak nie będę zabiegać o względy takiej, więc czemu miałbym się przejmować tym, co ona sobie myśli o facetach? Niech se taka myśli co chce i niech się puszcza z kim chce, jej ciało jej sprawa, to nie jest