Wpis z mikrobloga

@G06DbT: też tak myślałem, widocznie miałem to szczęście, bo sam z siebie bym sie #!$%@? nigdy nie zdecydował, a teraz jak kazdy kociarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@G06DbT: też mieszkam sam i dużo pracuje, bywa że po 12h przez 2tyg bez przerwy, i wiesz co? kot i tak przez większość czasu śpi jak cie nie ma, a jak nie chce ci sie z nim bawic to on i tak cie przekona, a nawet jesli nie, to tak jak poprzedniczka chyba pisała, bierzesz dwa od razu jak masz możliwość


to kot a nie dziecko! także trzeba dbac bardziej (
  • Odpowiedz
  • 0
@jmtbcw w moim przypadku namysl jest potrzebny. Nie chcę zrobić kota nieszczęśliwym zostawiając go samego na długi czas no i w moim kurniku jest chyba jednak za mało miejsca. Więc teraz nie ale kiedyś na pewno. Pozderki i głaski dla Twojego aniołka
  • Odpowiedz
@popiolka: pogłaskałem za Ciebie, no i żeby kot nie był nieszczęśliwy to warto wziąć np dwie siostry od razu, ogólnie wierz mi że samotny kot nawet w kawalerce będzie miał lepiej niż w schronisku w klatce. W moim przypadku po pół roku przeprowadziłem się do 2x większego mieszkania ale to akurat fartowna okazja
  • Odpowiedz