Wpis z mikrobloga

NR 93 #serialseries
LISTA SERIALI

The Wire - Prawo Ulicy

Twórcy: David Simon
IMDb: 9.3/10
https://www.imdb.com/title/tt0306414/
https://upflix.pl/serial/zobacz/the-wire-2008
Gatunek: kryminał, dramat

Serial pokazuje w pięciu sezonach wojnę z narkotykami i ogólnie rozkładu amerykańskich miast na przykładzie Baltimore. Wydarzenia śledzimy nie tylko oczami kilku policjantów i członków gangów narkotykowych, ale cywili czyli polityków, dziennikarzy, narkomanów i zwykłych obywateli…

Czy polecam? No pewnie. Jest to mocno surowy, brudny i “przyziemny” serial i za to go ludzie szanują. Nie ma tu szalonych pościgów i strzelanin a jest ciężka, mozolna, codzienna praca detektywów i równie ciężkie kombinowanie jak nie wpaść na rogowej dilerce. Widziałem co najmniej 2 razy…
WLADCA_MALP - NR 93 #serialseries 
LISTA SERIALI

The Wire - Prawo Ulicy

Twórcy: Dav...

źródło: wire

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@fastmotion: tego francuskiego nie znam to nie wiem, ale przecież the wire jest dostępne z napisami na HBO max. No chyba, że przez normalnie masz na myśli coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Oj tak byczku! Najlepszy serial jaki stworzono. Widziałem chyba z 7 razy xD Warto też obejrzeć bez lektora, żeby smaczki wyłapać w dialogach
Do osób które jesczze nie widziały- ciężko w ten serial się wkręcić, bo rzuca nas w środek akcji, bez żadnych wstępów. Ale warto przetrzymać
Jak oglądałem pierwszy raz, to dopiero pod koniec pierwszego sezonu zaczęło mi się układać wszystko kto z kim i dlaczego tak xd
Żaden
  • Odpowiedz
@Kaczorra: Kiedyś zobaczyłem tą scenę i tak mi się spodobała, że obejrzałem cały sezon. Potem się okazało że to była jedyna taka scena xD Ledwo zmęczyłem i dalej nie oglądałem, dla mnie kiepścizna
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP dla mnie nadserial. Odkąd go obejrzałem moje postrzeganie seriali nigdy nie będzie takie samo. Wszystko co po nim oglądam jest takie, meehh...
Ale! Jest coś co było podobne. Mianowicie "GLINIARZE Z SOUTHLAND". polecam jeśli ktoś tęskni do THE WIRE.
  • Odpowiedz