Wpis z mikrobloga

Jestem trochę w szoku, że Grzegorz Braun chciałby, żeby Polska była PODLEGŁYM RYCERZEM, OBCEGO MONARCHY I PAŃSTWA położonego w Italii xDDD A wy się boicie kilku obywateli polskich - żydów, zaproszonych przez sejm xDDDD Zabawniejsze jest tylko robienie z tego szkodnika wojownika o wolność słowa, który niszczy innym mikrofony, jak ma inną opinie.

źródło: https://youtu.be/iJdkfRqxryA?si=x16orVEM8ErydduH&t=2975

#polska #bekazlewactwa #bekazkatoli #bekazprawakow #sejm #4konserwy #neuropa #polityka
Pulchra_feles - Jestem trochę w szoku, że Grzegorz Braun chciałby, żeby Polska była P...

źródło: GBLZMnJacAEvBNh

Pobierz
  • 26
Bo następnym razem jak się odpali, to komuś krzywdę zrobi.


@G06DbT: szczęście w nieszczęściu będzie takie, że wtedy mu to na sucho raczej nie ujdzie.
@Pulchra_feles Jestem trochę w szoku, że zgaszenie jakiejś świeczki robi aferę kiedy nikt nie mówi o tym co robią Żydzi Palestynczykom w Strefie Gazy...

Bombardowanie szpitali, szkół, obiektów cywilnych i wszystko tłumaczone "bo może są tam terroryści"... żadne konwencję międzynarodowe nie obchodzą Żydów a Ty produkujesz się bo świeczki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Polecam:
https://www.amnesty.org.pl/izraelski-apartheid-wobec-palestynczykow-okrutny-system-dominacji-i-zbrodnia-przeciwko-ludzkosci/

I po tym wszystkim mamy tolerować Żydowską uroczystosc w sejmie która jest przygotowana
Jogurt123 - @Pulchra_feles Jestem trochę w szoku, że zgaszenie jakiejś świeczki robi ...

źródło: temp_file3937741191110079803

Pobierz
@Hexenbrenner byłbym wdzięczny za Pana komentarz na mój post informujący o zbrodniach w Strefie Gazy których dopuszczaja się Państwo Żydowskie w obliczu uroczystości organizowanych przez w/w Polskim Sejmie.

Czy nie ma Pan poczucia sprzeczności, oburzenia albo jakiejkolwiek krytyki i ludzkich odruchów w zw z holokaustem ludności palestyńskiej i paleniem handlowych świeczek?
@Jogurt123 Grzesio bo jako polityk zachowuje się jak wariat i jak wariata go traktuje, zdrabniam imię żeby mu było miło i komfortowo.
Skoro mu przeszkadzało to mógł działać na rzecz usunięcia symboli religijnych z sejmu (świecznika chanukowego, krzyża z sali obrad, likwidacja kaplicy).
Zapalanie świecznika nie jest związane z Państwem Izrael tylko Żydami którzy żyli w Polsce i żyją nadal.
Jeśli Polacy w Anglii pobiją ciężko profesora w jego własnym domu to
@Hexenbrenner

@Jogurt123 Grzesio bo jako polityk zachowuje się jak wariat i jak wariata go traktuje, zdrabniam imię żeby mu było miło i komfortowo.

Skoro mu przeszkadzało to mógł działać na rzecz usunięcia symboli religijnych z sejmu (świecznika chanukowego, krzyża z sali obrad, likwidacja kaplicy).

Zapalanie świecznika nie jest związane z Państwem Izrael tylko Żydami którzy żyli w Polsce i żyją nadal.

Jeśli Polacy w Anglii pobiją ciężko profesora w jego własnym domu
Jogurt123 - @Hexenbrenner
@Jogurt123 Grzesio bo jako polityk zachowuje się jak wariat...

źródło: temp_file9095111276617274396

Pobierz
Jestem trochę w szoku, że nazwanie putina zbrodniarzem robi aferę kiedy nikt z korony nie mówi o tym co robią ruscy Ukraińcom na ich ziemi...

Bombardowanie szpitali, szkół, obiektów cywilnych i wszystko tłumaczone "bo może są tam naziści"... żadne konwencję międzynarodowe nie obchodzą ruskich a Grześ się produkuje że nie wolno nazywać putina zbrodniarzem bo dyplomacja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Jogurt123: super whataboutism, możemy tak do jutra
@Leniek

Jestem trochę w szoku, że nazwanie putina zbrodniarzem robi aferę kiedy nikt z korony nie mówi o tym co robią ruscy Ukraińcom na ich ziemi...


Bombardowanie szpitali, szkół, obiektów cywilnych i wszystko tłumaczone "bo może są tam naziści"... żadne konwencję międzynarodowe nie obchodzą ruskich a Grześ się produkuje że nie wolno nazywać putina zbrodniarzem bo dyplomacja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Jogurt123: super whataboutism, możemy tak do
Jogurt123 - @Leniek
Jestem trochę w szoku, że nazwanie putina zbrodniarzem robi aferę...

źródło: temp_file5627821334400900832

Pobierz
@Leniek

@Jogurt123: Przedstawiciele Izraela tez nie


@Leniek hahah.... Jak zwykle fikołek i skok w bok :) wogile Żydzi nie mieli zntym nic wspólnego ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

A na Ukrainę wg twojej logiki nie napadli Rosjanie tylko zielone ludki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Państwo świeckie.... Sejm wolny od obrzędów i uroczystości religijnych!
@Jogurt123:
Jedyne fikołki to jak na razie twoje, ale zarz odpowiesz mi na pytania i pokażesz że jestem w błędzie

Kto z obecnych w sejmie podczas odpalania świeczek był z ramienia Izraela?

Idąc twoim tropem to nei rozjanie morduja Ukraińców tylko Chrześcijanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sejm wolny od obrzędów i uroczystości religijnych!


@Jogurt123: Ba, powiem więcej, świat wolny od religii w ogóle!
Kto z obecnych w sejmie podczas odpalania świeczek był z ramienia Izraela?

Idąc twoim tropem to nei rozjanie morduja Ukraińców tylko Chrześcijanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Leniek dalej się wijesz jak wąż... ( ͡~ ͜ʖ ͡°) poniżej prezenruje mapę świata z religiami dominującymi... Chrześcijaństwo możesz przypisać każdemu kontynentowi... Dziesiątkom krajów na całym świecie. Łatkę wyznania Chrześcijańskiego dołączysz do USA, Rosji, Brazylii, RPA, Australii czy
Jogurt123 - Kto z obecnych w sejmie podczas odpalania świeczek był z ramienia Izraela...

źródło: temp_file2200096646864601624

Pobierz
@Hexenbrenner

@Jogurt123 Żydzi z Izraela nie pozwalają, ale to nie Żydzi z Izraela go zapalają. Nie widzę związku.


@Hexenbrenner brak mi słów... Ile będziecie jeszcze kłamać... I ile kłamstw i krętactw mam Wam wytknąć?

"Pierwszą z 9 świec na chanukiji zapalił marszałek Sejmu Szymon Hołownia, pozostałe, m.in. ambasador Izraela Jakow Liwne..."
https://www.pap.pl/aktualnosci/w-sejmie-uroczyscie-ponownie-zapalono-chanukowe-swiece-nie-moga-zgasic-nas-poniewaz

Dawaj następne pomysły... ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

A w międzyczasie co z
@Hexenbrenner @Leniek powiedzcie dlaczego wstydzicie się wiary i tego co robicie? Przecież bycie żydem w Polsce to nic złego, nie ma się czego wstydzić.

Przez stulecia byliście goszczeni w Polsce, byliście tu bezpieczni, mieliście przywileje... I w sumie przecież jest tak dalej to po co ta cała szopka? ¯_(ツ)_/¯
@Jogurt123: przecież ja sie nie wstydzę, wręcz przeciwnie jestem dumny z bycia Żydem. Stawiaj chochoły dalej. Ciągle czekam aż Wskażesz kto był przedstawicielem Izraela w sejmie