Wpis z mikrobloga

@krucjan Był kiedyś film jak gościu żywił się tylko wyrobamiz z maca, po trzech miesiącach musiał zrezygnować. Lekarze go odstawili od big maczka i reszty. Wątroba w strzepach, nerki na skraju wyczerpania.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Wiskoler_double masz na myśli super size me? xD Bzdurny film pod tezę. Możesz nagrać taki sam film jedząc same warzywa czy cokolwiek innego uważanego za zdrowe.
Chyba nawet powstał jakiś film w opozycji do super size me punktujący bzdury, gdzie gość też jadł w maku i żadna krzywda mu się nie stała.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wiskoler_double przede wszystkim to ludzki organizm jest naprawdę bardzo elastyczny, potrafi sobie doskonale radzić w różnych warunkach i regenerować się, miesiąc jedzenia najgorszego gówna to dla zdrowego organizmu to jest nic, pryszcz. Śmiać mi się chce jak widzę ludzi na każdym kroku wróżących rozwalenie sobie nerek czy coś innego bo się energetyka człowiek napije albo jak ostatnio - za dużo białka w posiłku xD

Ale #!$%@?ąc, to taki kebab jest całkiem dobrze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KarmelowyJeremiasz a w sumie nie pomyślałem, zaraz sprawdzę. Ale wiadomo, traktuje ten pomiar z przymrużeniem oka, ale jak narazie to co mi pokazywało zgadza się z szacunkową oceną tego co widzę w lustrze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KarmelowyJeremiasz pewiem ci, że zważyłem się z ciężarami i skoczył mi bf, policzyłem sobie ile wychodzi kg tłuszczu z tych procentów i tak mniej więcej właśnie wyszło, że o wagę tych ciężarów mi zwiększyło tłuszcz
  • Odpowiedz
@krucjan: ciekawe, może miałeś ciężary jakoś odizolowanie, nie przewodzily prądu, może tluszcz też nie przewodzi stąd opór był taki sam, to policzył ciężar jako tluszcz
  • Odpowiedz