Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja Jeden z największych trolli na wykopie, @BayzedMan poczyna sobie coraz bezczelniej. Do tej pory znany był głównie z marnych manipulacji i jątrzenia wokół kontrowersyjnych tematów, teraz tak mu sodówka do łba uderzyła, że zaczął już wprost fabrykować fake newsy. Oto przykłady: https://wykop.pl/wpis/74307769/niestety-ale-liczba-ofiar-i-rannych-w-chersoniu-24
https://wykop.pl/wpis/74298967/wczoraj-24-grudnia-w-wyniku-ataku-rosyjskich-nazio
Jak dla mnie są to ewidentne fejury, przejrzałem sobie ukraiński net i jakoś dziwnie nie trafiłem na podobne informacje. No ale pewnie źle szukałem. Dlatego kolejny raz zwracam się do BłazenMena o podanie wiarygodnych źródeł...Wróć, nie muszą być nawet wiarygodne( ͡º ͜ʖ͡º), wystarczą ukraińskie serwisy informacyjne, w których znajdziemy potwierdzenie tego, co ten lamer zmontował, ze szczególnym uwzględnieniem czasu, liczby ofiar i użytych środków rażenia. Jeśli takie zostaną mi przedstawione, wtedy posypię głowę popiołem i usunę konto. Osobiście uważam, że ta jego coraz większa zuchwałość, wzięła się po prostu z poczucia bezkarności, bo nie dość, że ukrofilce mu przyklasną w myśl zasady: "Nieważne czy prawda, ważne że kacapków dupa zapiekła, he he", to dodatkowo można odnieść wrażenie, że moderacja głaszcze go po główce i roztoczyła nad nim parasol ochronny. W tym miejscu mała dygresja w temacie ukrofili. Kiedy dodam np. info o ofiarach ukraińskiego ostrzału, często któryś wyskakuje z czymś w rodzaju: "A ma pan dowut, że to była ukraińska rakieta?", no argumentacja godna Krula, za co zresztą odsądza się tutaj tego osobnika od czci i wiary, ale kiedy tego wymaga "sprawa" można jak widać bez wstrętu stosować podobne tricki erystyczne( ͡° ͜ʖ ͡°). Wracając, nie jestem zwolennikiem represjonowania za wyrażane poglądy, sam nie kasuję wpisów, a moja czarna lista jest pusta, sądzę jednak, że takie chamskie preparowanie "newsów", jakie uskutecznia @BayzedMan powinno zostać odpowiednio potraktowane i jakaś kara powinna zostać wdrożona.
  • 7
@pelikan-z-wykopu-lvl99: to jest gość, który ma za zadanie jątrzyc, polaryzować, skłócać. On chce totalnie zwulgarulyzować debatę by sprowadzała się do bezmyślnego klepania ukraińskich hurraoptymistycznych tez propagandowych oraz do tropienia ruskich onuc. Przy czym ruska onuca to każdy, kto myśli inaczej niż on.
Co ciekawe - polaryzację i skłócanie do mistrzostwa opanowały rosyjskie służby.
Stara zasada "złodziej najgłośniej krzyczy - łap złodzieja".