Wpis z mikrobloga

Cześć, mój chłopak ma w czerwcu 30 urodziny, w związku z czym chciałabym mu kupić bilety na formułę 1. Celuję w takie kraje jak Hiszpania, Węgry lub Włochy. Aczkolwiek zależy mi aby cenowo nie wyszło jakoś bardzo dużo bo nawet wybierając najbardziej budżetową opcję jaką prawdopodobnie jest GP Węgier i tak kwota wychodzi całkiem pokaźna. Po przeszukaniu kilku forum często zakup biletów jest polecany przez strone: https://gpticketshop.com/en/f1.html.
Mam kilka pytań:
1. Kiedy najlepiej kupić bilety?
2. ⁠Jakie miejsce będzie najlepsze na trybunach? Czym się kierować?
3. ⁠Czy był ktoś na GP Hiszpanii? Czy polecacie ten tor?
4. ⁠Jaki tor wg Wasz jest najbardziej atrakcyjny, niekoniecznie super drogi?
#formula1 #f1 #verstappen #perez #redbull #mercedes
  • 16
  • Odpowiedz
@Strawberyshake: Największą dostępność i najlepsze ceny masz zaraz po wyścigu (na kolejny rok). Ja tak kupiłem w 2022 trybunę bronze na Hungaro 2023 za 130e i było fajnie. Na trawę na tym torze raczej bym nie brał (podobno Austria ma spoko trawkę).
  • Odpowiedz
@siekieromotyka: plan jest żeby pojechać razem :) domyślam się że pytasz dlatego bo wybrałam konkretne kraje i pytam głównie o Hiszpanię- nie jestem fanem f1 dlatego chciałam połączyć wyjazd na wyścig z krótkim wypadem do kraju, który lubię i w którym trochę mieszkałam
  • Odpowiedz
@Strawberyshake: Też dostałem od swojej połówki na 30stkę taki bilet - co prawda na miejsca stojące ale finalnie wszyscy siedzieli na trawce - czyli te najtańsze (jest kilka miejsc na torze, na które z nimi wejdziesz - nam odpowiadał ostatni sektor czyli te ostatnie zakręty plus linia start/meta. Krótko mówiąc - Świetnie się bawiłem i niezapomniany wyjazd. Na kolejny wyjazd wziąłbym chyba ten, który obejmuje dohamowanie na pierwszy zakręt. Widać go
  • Odpowiedz