Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaka jest Waszym zdaniem rozsądna liczba randek na mieście, po której powinno nastąpić spotkanie się w domu?

Mam już dość chodzenia na spacery w grudniu xD Spotykam się z dziewczyną (oboje 29 lat) i już było 8 randek na mieście.

Jednocześnie nie umiem się przełamać, żeby ją zaprosić do siebie. Nie chcę wyjść na creepa próbującego stworzyć okazję do seksu. Ona spotkania u niej też nie zaproponowała.

Wypada już proponować spotkanie u mnie? Lepiej całe spotkanie czy umówić się znów na mieście i zaproponować dom w trakcie? A może to dziewczyna powinna pierwsza zaprosić - jakie są obyczaje? Oboje mieszkamy sami.

#zwiazki #relacje #niesmialosc #seks #blackpill #randkujzwykopem #psychologia #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
Spotykam się z dziewczyną (oboje 29 lat) i już było 8 randek na mieście.


@mirko_anonim: Brutalny blackpill.
Jak jestes chadem to ruchasz na pierwszej, jak jestes beciakiem to jeszcze kilka, pod warunkiem ze dzielicie rachunki po rowno i nie chodzi z Tobą na randki tylko dlatego ze ma je za darmo :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim u mnie było tak, że spotkaliśmy się już kilka razy i niebieski wprost powiedział, że zrobił dużo obiadu i chętnie by się nim podzielił. No i normalnie spędziliśmy czas u niego przy obiadku i rozmowach, poznając się dalej.
  • Odpowiedz
już było 8 randek na mieście.


@mirko_anonim: co ty taki niezdecydowany jesteś. Powinieneś proponować randkę w domu po 2 randkach na mieście. Teraz to już może być za późno, ona cię uważa za niezdecydowanego i miękkiego, a taki się nadaje tylko do stawiania drinków i kolacji
It's over
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja to widzę tak :
Musisz wzbudzić jej zaufanie. Jeśli tego nie zrobisz to z automatu lecisz jako creep. Ja tak skreślałam facetów. Jak za szybko dążył do spotkania w domu klasyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Netflix and chill to out. Bo wiadomo że chciał seksu tak. A ja marzę o miłości po grób i pisaniu listów po 80 lvl (
  • Odpowiedz