Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill

( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę że tag przegryw to jakaś wzrostakownia tag na którym zbierają się same wzrostaki praktycznie i to jest ten "przegryw"? XD 195 osób ma wzrost 180cm+. Ja rozumiem że morda nie taka ale nie wierzę że te 195 osób czy też teraz już więcej ma mordę 3/10 lub poniżej Czyli morda której nawet wzrost nie pomoże od 4/10 wzrost>Morda

Link do wpisu: https://wykop.pl/wpis/74318373/wpis
Pobierz power-weak - #przegryw  #blackpill 

( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę że tag przegryw to jakaś wzros...
źródło: temp_file5568065265037320483
  • 18
  • 1
@Niski_Manlet No to prawda większość ludzi na tagu przegryw to są trolle Tag Przegryw już dawno temu przestał być tagiem dla Przegrywow i stał się tagiem dla Oskarkow trolli większość prawdziwych Przegrywow już dawno przestało się udzielać na tagu bo nie widzą już sensu pisania o swoim przegrywie bo to i tak nie pomoże lub też popełnili samobójstwo ostatecznie
Pobierz power-weak - @Niski_Manlet No to prawda większość ludzi na tagu przegryw to są trolle...
źródło: temp_file7669452745204651396
@robert_malkowicz Ja też nie uważam się za przegrywa taguje przegryw żeby więcej osób widzialo moje wpisy no i Ja na szczęście już od małego wiedziałem że bez wyglądu nie ma nawet się co starać o dziewczynie( ͡° ͜ʖ ͡°)