Wpis z mikrobloga

To co dzisiaj widziałem na #cloutmma to był już chyba szczyt z którego ta "federacja" powinna spaść.

Jako społeczeństwo powinniśmy wpłynąć na instytucje państwowe by to zlikwidować. By w mediach nawet takich jak YT czy transmisje w #ppv nie było takich "ludzi" jak:
Denis Zalecki
Denis Labryga
Czy osoby jak ten Szlachta Von Nie Pracuje od Zaleckiego.

Przecież to jest promocja najgorszych ludzkich postaw. Element społeczny, który powinien być odizolowany od normalnego społeczeństwa! A tu oglądają to młodzi ludzie! To jest absolutnie niedopuszczalne.

Zresztą jak głupim człowiekiem trzeba być i mam tutaj na myśli Lexy Chaplin, Sławomira Peszkę oraz konkubinę Bielskiego, że dopuszcza się do walki Kibolom, kryminalistów z Natanem? Ja wiem czym się kierujecie. Chcecie żeby któryś zrobił mu krzywdę. Taka prawdziwa, żeby o was mówili na całym świecie. Chcecie igrzysk śmierci. Jeżeli do któregoś z pojedynków dojdzie to niezależnie czy coś mu się stanie, czy nie Chaplin, Peszko i cała reszta będziecie synonimami ludzkich odpadów, śmieci. Marcon to z Ciosem się powinni bić. Wy puszczacie licealistę na ludzi po wyrokach, którzy trenują kupę lat, chodzą na ustawki.
Tacy ludzie w ogóle nie powinni mieć prawa startu na takich "zawodach".

Niestety większość ludzi, którzy was oglądają czeka ta krzywdę Marconia. Jeżeli chcecie takich "walk" to jesteście na tym samym poziomie umysłowego #!$%@? co Sławomir Peszko, Lexy Chaplin i wszyscy stojący za tą "federacja".

Jak ktoś napisze: sam taki jesteś: oglądasz to! No muszę oglądać by wiedzieć co się dzieje, ale nie muszę kupować #ppv czego nie robię po jednym jedynym wykupionym, który nawet nie działal.

To co dzisiaj tam zobaczyłem to totalne zbydlecenie, pokaż frajerstwa w wykonaniu takich prawilniakow he he he....

Miejsce tych wszystkich Zaleckich, Labrygow i innych Szlachta jest w więzieniu. Jak nie za narkotyki to za demoralizację społeczeństwa. Bo co najgorsze oni mają swoich zwolenników. Odpad społeczny.

#polska #famemma #sport #media #patologiazewsi #youtube

Tam pada tyle gróźb, że to powinno być z urzędu ścigane.
  • 8
  • Odpowiedz
@kryminalnykwadrans: Pokaz braku zasad, honoru i robienia #!$%@? z logiki.

Plusem takich wydarzeń jest to, że kryminogenny element wyświetla się policji na własne życzenie. Tak samo jak jestem koneserem dymów to zaczynają one wymykać się w złym kierunku.

Polecam każdej osobę chcącej skrytykować wpis kolegi, czy mój, zadać sobie pytanie czy chcielibyście obcować z takimi ludźmi widząc ich postawy. To są jednostki ujmujące społeczeństwu i są to pospolici przestępcy. Do gangsterów
  • Odpowiedz
Nie będzie gali. Tu z Denisem pojawił się szachta, który jest ważną postacią na Elanie. Czyli Denis jest dalej w środowisku co i Wielkiego Bu zaskoczyło, patrząc na jego reakcje, a Denis wcześniej mówił że odbil od ekipy.
W piątek można się spodziewać ekipy od Wielkiego Bu.
  • Odpowiedz
@JanuszMirekAndrzej: Na miejscu rządowych agencji to bym tam siedział od rana do wieczora. Trzepał wszystko. Wpłaty za PPV, wypłaty i uczestników, gdzie dalej idą te pieniądze bo może być jak mówisz i wielkie wynagrodzenia wracają w znacznej części do mocodawców, ale nie mam na to dowodów. Natomiast jak widzę jak wypowiada się Peszko, to wiem że jest słupem, ale mam nadzieję, że odpowie za to wszystko z Lexy Chaplin i innymi.
  • Odpowiedz