Wpis z mikrobloga

no dobra pierwsza jazda z pulsometrem wyszło średnio 150, max 170 przy średniej mocy 220. dzisiaj lajtowa jazda bo umieram po wczoraj :D
1) pytanie ktoś z was używał takich rzeczy do butów? mam wkładki ale dalej pod 2 i 3 (licząc od małego) palcem piecze jak jasna cholera, bikefitter robiąc wkładkę mówił że bardzo dziwnie chodząc staje twardo na kościach przy palcach. https://allegro.pl/oferta/polwkladki-zelowe-wkladki-do-butow-7089663777 jestem zdesperowany i spróbuje kurde wszystkiego xD

2) sprawa kurła dodałem pulsometr i bluetooth nie wyrabia, bo zaczął rozłączać w trakcie jazdy raz trenażer, a to raz pulsometr mam jeszcze słuchawki podpięte po bt ale ich nie ruszył. Da się wymusić połączenie ant+ dla trenażera i pulsometra a bt dla słuchawek?
przybliżenie lapka pomogło po godzinie jazdy raz go rozłączyło.

#szosa #zwift
  • 14
  • Odpowiedz
@mati1990: ja dodam od siebie z rozłączaniem bo mam to ciągle, próbowałam wszystkiego, bt, ant, razem, osobno, różne kanały na router, blisko daleko laptop, równo, restart kompa dwa razy-działa chyba, wyłączenie energooszczędności ekranu i USB. Gówno się znam na tym. Jedyne co zadziałało to łączenie się ze zwift na kompie przez Companion na telefonie, masz taka opcję na ekranie startowym zwift. Kiedyś tego problemu nie miałam ale też mam wiele zabawek
  • Odpowiedz
@mati1990: 90% osób narzeka na połączenie po BT z laptopem na windzie. Połącz się przez Companiona, wymaga tej samej sieci WiFi jedynie w telefonie i na lapku.
  • Odpowiedz
  • 0
@solimoes: @Poemat jutro spróbuję tak jak jest z ant, jeżeli nie pójdzie to przepnę słuchawki na kabel, a potem się będę męczył jak nie pomoże.

co zrobić ze stopą?! oprócz amputacji...
ogólnie mam ten problem że w normalne buty do chodzenia mam zawsze w tym samym miejscu dziurę i dokładnie w tym samym miejscu boli. ten but ile ma rok, może półtora, Reszta podeszwy ok ale tu praktycznie wydeptane na wylot
mati1990 - @solimoes: @Poemat jutro spróbuję tak jak jest z ant, jeżeli nie pójdzie t...

źródło: 20231228_212145

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@solimoes: też jeżdżę w spd, pokazuje jak wygląda mój normalny adidas do chodzenia. po roku/półtora śródstopie potrafi mi przebić podeszwę i przy pedałowaniu to samo miejsce boli jak jasna cholera. Tak mam wkładki wygrzewane
  • Odpowiedz