Wpis z mikrobloga

  • 66
@michal-muzyk nigdy nie zrozumiem tego jakim cudem ktoś decyduje się wydać tyle kasy na coś co wygląda jak kupione na odpuście. No ale ja to ja, zwykły biedak ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Pobił jakiegoś dziadka w barze, innym razem startował do fana, który chciał mu zrobić zdjęcie i wytrącił mu telefon z ręki. Do tego brak szacunku do rywali. Ja rozumiem thrash talk, ale wszystko ma swoje granice.

A co do osiągnięć sportowych - miał swoje 5 minut, ale nigdy nie obronil żadnego pasa. Został brutalnie wyjaśniony przez Nate Diaza i Khabiba. To nie jest typ wojownika jak GSP, Anderson Silva czy
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem #!$%@? na punkcie tych #!$%@? zegarków.

Nosić na ręce jakiś niepotrzebny balast w imię manifestowania innym ludziom czegoś, co i tak nikogo nie obchodzi.

I niech nikt nie pieprzy o możliwości sprawdzenia czasu. W przypadku zegarków parametrem nr 1 jest cena, a nie to jak zajebiście pokazuje czas
  • Odpowiedz
to są inwestycje jak złoto czy luksusowe albo stare auta.


@Sarza01: inwestycja? W sensie kupuje za 100tys a potem sprzedaje za 150tys? Gdzie są te zegarki celebrytów do kupienia za miliony? Czy może ci chodzi, że marka się reklamuje? Bo to, że on ma zegarek za pół miliona nie sprawia, że go kupię.
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku
limitowane edycje, inflacja tego nie zżera, kolekcja razem jest więcej warta itd..

Ludzie zbierają przeróżne rzeczy i płacą za to krocie. W Chinach są herbaty wycenine na 200k $. Dopóki jest rynek - czyli ludzie zainteresowani tematem - to będzie popyt/podaż i możliwości inwestycyjne jak się na tym znasz.

To samo jest z biżuteria, złotem inwestycyjnym, monetami kolekcjonerskimi, starymi czy luksusowym autami(mój znajomy np zbiera).

10 lat temu jeszcze dało się
  • Odpowiedz
@CzaikaRuchaika @Kolarzino

Nie do końca. Mc Gregor był najlepiej zarabiajacym sportowcem chyba 22 czy 21. Czyli coś tam pojęcia o biznesie ma. Trzeba też przyznać, że Ronaldo kariera 15 lat i to jeden z 2 najlepszych z milionów, a Connor ile? Max z 5 i to w sporo mniej obleganej dyscyplinie.

Mi wychodzi ze Mc Gregor jednak lepiej w biznes. No ale też w to poszedł - sportowo nic nie znaczy.
  • Odpowiedz