Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: chciałbym tylko zaznaczyć że mężczyźni nie wystawiają połowy swojego #!$%@? na widok publiczny, a kobiety robią to samo ze swoimi piersiami nagminnie.

I my nie narzekamy że tfu i ochyda i że zaraz się zrzygamy. Na tym polega tolerancja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chciałbym tylko zaznaczyć że mężczyźni nie wystawiają połowy swojego #!$%@? na widok publiczny, a kobiety robią to samo ze swoimi piersiami nagminnie.


@robertx: mężczyźni też wystawiają swoje piersi na widok publiczny... Nawet na wykop wrzucają takie zdjęcia.
  • Odpowiedz
  • 54
@justNone

facet barista:
Lafirynda : słyszałam, że dzisiaj piękne kobiety piją za darmo
Barista: to prawda
Też facet barista: 16,99 PLN poproszę
  • Odpowiedz
  • 27
Zapytac kogoś czy chce drink z lodem czy bez to jak zapytać go czy chce ze szklanka czy bez.

Lód jest integralnym składnikiem drinka.
  • Odpowiedz
  • 2
facet barista:

Lafirynda : słyszałam, że dzisiaj piękne kobiety piją za darmo

Barista: to prawda

Też facet barista: 16,99 PLN poproszę


@Oyhiba to okropne! xd Już lepiej usłyszeć wypier...
  • Odpowiedz
@robertx: ja rozumiem różnice - to ty tutaj piszesz

mężczyźni nie wystawiają połowy swojego #!$%@? na widok publiczny, a kobiety robią to samo ze swoimi piersiami nagminnie
  • Odpowiedz
@robertx chce tylko zaznaczyć, że również możesz wystawiać połowę swego cokolwiek na widok publiczny i czekać na obrzydliwe komentarze od kobiet albo innych mężczyzn
  • Odpowiedz
chciałbym tylko zaznaczyć że mężczyźni nie wystawiają połowy swojego #!$%@? na widok publiczny, a kobiety robią to samo ze swoimi piersiami nagminnie.


@robertx: Wiem, że to może być szokujące, ale piersi to nie jest #!$%@? xDDDDDDDDD. Faceci również chodzą bez koszulki.
  • Odpowiedz