Wpis z mikrobloga

@JPRW: Kolejna kompromitacja kurczaka. To jest jakiś debil co tylko wrzuca posty od anonimów z telegrama do google translate i wrzuca jako potwierdzoną informacje. xD
  • Odpowiedz
który uważa sie


@Kielek96: za kogo on się uważa jest nieistotne. Istotne jest to, za kogo uważają go widzowie/czytelnicy.
To jest tyo, ktory nie potrafi się podpisać a wiedzy ma tyle ile jej weźmie z wikipedii a status "eksperta" ma tylko na społecznościówkach - ale ma xD
  • Odpowiedz
@slapdash: pisałem to już wielokrotnie, ale napiszę jeszcze raz. W zbrojeniówce on ma opinię pasożyta, idioty bez pojęcia o uzbrojeniu i pisowskiego podnóżka. On jest dosłownie memem i nie znam nikogo u mnie kto traktowałby go poważnie. Dawniej niektórzy potrafili mieć nawet jego twittera otworzonego tylko po to, żeby mieć darmową rozrywkę czytając jego kolejne kompromitujące wpisy XD
  • Odpowiedz
@JPRW: Gdyby to był pierwszy raz głupia wpadka to jeszcze rozumiem, ale to miał błędy z nazwami ukraińskich miejscowości co chwilę, zwłaszcza w pierwszych tygodniach. Ukraina jest duża i jest spora liczba podobnie lub tak samo brzmiących miejscowości i trzeba być precyzyjnym o którą chodzi, bo w ten sposób zmieniał linię frontu o kilkanaście- kilkaset km w jedną lub drugą stronę. Pożałował pieniędzy na specjalistę ds. języka i kultury rosyjskiej/ ukraińskiej
  • Odpowiedz
rozwiń drugie zdanie.


@zaciskk: a co tu rozwijać? Wszyscy uważają, że jest to człowiek bez żadnej wiedzy, który udaje eksperta i przez to, że udało mu się złapać sporą publikę, to zaczął współpracować z pisem i zarządzanymi przez nich MON-em i PGZ-em.
Cała jego "wiedza" to tak naprawdę kopiowanie wikipedii i wpisów na twitterze innych ludzi.
  • Odpowiedz
Już nawet Zychowicz przestaje zapraszać go do siebie albo ogranicza to do minimum, bo chyba sam ogarnął, jaki to jest dzban xD


@niewiem_nierozumiem: Ja myślę, że po prostu z dwojga wybrał tego, który przynosi mu więcej pieniędzy, czyli Bartosiaka, a oni się nie lubią. Nie mógł na długo lawirować między dwoma.
  • Odpowiedz