Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jeśli nie macie młodszych sióstr to się cieszcie bo one potrafią serwować solidny #blackpill
Ostatnio siedząc na kompie przeglądałem laskę ze studiów - ona będąc ulanym wieprzkiem okazało się że ma faceta takie mocne 7/10 ALE JAK SIĘ POTEM OKAZE TYLKO MOIM ZDANIEM. Weszła nagle moja młodsza do pokoju pytając się czy może pożyczyć ładowarkę. Zobaczyła co przeglądam i tak powiedziała „ale brzydal”. Mnie aż zatkało, zapytałam się jakby go oceniła a ona że takie 4/10 max. Zapytałem się na ile ją by oceniła i uwaga 6/10 XD. Mnie aż wcięło, bo się tego całkowicie nie spodziewałem. Małolata ma 13 lat, więc jak jej pokolenia podrośnie to czeka nas sprowadzanie do parteru. Pogadałem z nią trochę o tym i tak według niej wygląda mężczyzna 9/10 - https://www.instagram.com/jacobrott?igsh=MWVmYWx2Ym50c2h2YQ==
Pozdrawiam was panowie z tagu #przegryw
Będzie jeszcze gorzej.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
Anonim (nie OP):
@TakiSobieLoginWykopowy: jak by słabe geny miały wyginąć za pomocą selektywności kobiet, to już by dawno to zrobiły, a tak się nie stało. Dlaczego? Dlatego, że kobiety również są nosicielkami słabych genów i je przekazują. Dlatego, że są mutacje genetyczne. Dlatego, że kiedyś nie było internetu, więc rynek matrymonialny ograniczał się do kilku wsi i najprzystojniejszy chłopek z tych kilku wsi był może max 6/10 i przekazywał swoje