Wpis z mikrobloga

@Quzin przez kilka lat musieliśmy znosić różnego rodzaju niedogodności ale kiedy pies musi znieść niedogodność przez kilkanaście minut to cały świat stoi na głowie jajebe no normalnie tragedia xD
  • Odpowiedz
Fajerwerki to puszczanie pieniędzy z dymem


@Quzin: to kiedy zakaz palenia papierosow, za zanieczyszczenia powietrza przez caly rok?
  • Odpowiedz
@magnes125 codziennie to możesz usłyszeć napierdzielanie dzwonów kościelnych, osiedlowych drifterów oraz fanów ścigaczy ale nie bo fajerwerki to największy problem rangi państwowej a jak gdzieś w okolicy jest poligon to najlepiej zlikwidować poligon i zestrzelić samoloty i przenieść lotniska po za granicę kraju bo jeszcze ktoś się w nocy obudzi i piesek wystraszy xD właściciele psów to najbardziej roszczeniowi i rozpuszczeni ludzie jakich świat widział
  • Odpowiedz
@Quzin: mój się boi karetek i dzwonów kościelnych. Staje przy oknie i wyje. Żądam likwidacji obydwu. Nie bądźmy bezduszni, bądźmy solidarni i współodpowiedzialni. Przecież to nie w mojej kompetencji jest zadbać o psa żeby go przed tym chronić tylko społeczeństwa. Czekam też na harmonogram karmienia i wyprowadzania mojego pupila przez pozostałych mieszkańców osiedla
  • Odpowiedz
  • 0
@Quzin moje psy szczekają cały rok, #!$%@?ą sąsiadów, koty i mnie. Więc jestem za puszczaniem fajorwerek, gnojki po prostu zamkne w pokoju ze mną, posiedzą pod łóżkiem z pół h i zapomną o tym xD
  • Odpowiedz
@MrMas: dziś w nocy musiałem myć psa bo w strachu nie wysrał się w spokoju i miał futro #!$%@?, zazdro że u ciebie to pół h, ja od tygodnia mam problem z psem przez tych ... jaskiniowców. -,-

Niech kurde strzelają w sylwestra ale nie, muszą innym #!$%@?ć i grudzień, i styczeń...
  • Odpowiedz