Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy są tu jacyś seksuolodzy lub znający się w temacie? Zawsze zastanawiało mnie czemu klasycznie przystojni aktorzy często nie podobają mi się aż tak jak innym, albo czemu niektórzy obiektywnie bardzo przystojni koledzy nie wzbudzają we mnie żadnego zainteresowania po tym jak z nimi właściwie wymienię parę słów- ci konkretni, którzy okazują się z charakteru fatalni dla mnie automatycznie przestają być nawet znośni.
Nie jestem już najmłodsza, a dopiero teraz odkryłam, że tak naprawdę największą słabość mam do głosu i charakteru. Oczywiście, że potencjalna osoba nie może być totalnie nieatrakcyjna fizycznie, ale jeśli jest zupełnie przeciętna, a ma wyjątkowy, niski, przyjemny głos i osobowościowo mi pasuje to mogę zatracić się totalnie.
Wiem o istnieniu sapioseksualizmu, a czy jest taki odpowiednik do atrakcyjnych głosów lub przyjaznych, troskliwych wrażliwych charakterów?
W pracy jakiś czas temu poznałam pewnego Pana, nawet nie wiem ile ma lat, na pewno jest starszy ode mnie z 2x, z wyglądu obiektywnie naprawdę niczym się nie wyróżnia, ale jak zacznie coś mówić, nie potrafię się skupić na treści, jego głos właściwie wywołuje u mnie prawdziwe dreszcze. Nie mówiąc już o tym jak cudownie traktuje innych ludzi, jak czuły, wrażliwy i troskliwy potrafi być, co tylko potęguje jakiś dziwny pociąg którego nie potrafię się pozbyć…
#ladnypan #zwiazki #seksualnosc #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
sapioseksualizm


@mirko_anonim: nie istnieje.

niski, przyjemny głos


@mirko_anonim: działa na wiele kobiet. Bardzo wiele.

osobowość


@mirko_anonim: poza mirkami z wypoku którzy nie wierzą że charakter ma znaczenie, jest normalny świat w którym faceci o sensownym charakterze, niemanipulacyjnym, autentycznym i dobrym, podobają się kobietom.
  • Odpowiedz
poza mirkami z wypoku którzy nie wierzą że charakter ma znaczenie, jest normalny świat w którym faceci o sensownym charakterze, niemanipulacyjnym, autentycznym i dobrym, podobają się kobietom.


@kosmita: A w tej bajce były smoki?

Tutaj zdjęcie kolesia 2x (czyli pewnie 50+) o niskim głosie, co jest przyjemny w obyciu, dobrze traktuje innych, ma też psa labradora którego bardzo kocha i chodzi z nim na długie spacery <3

jesteś po prostu zwykłą
Dietetyq - >poza mirkami z wypoku którzy nie wierzą że charakter ma znaczenie, jest n...

źródło: handsome-old-men-2-582d764cce8b9__880

Pobierz
  • Odpowiedz
Mi się mój mąż fizycznie w ogóle nie podobał na początku (chude to i wysokie było... Fujka), ale trzeba przyznać, że faceci starzeją się jak wino. Przyciągnął mnie właśnie głosem (pierwszy kontakt w pracy przez telefon) i mega inteligencja. 10 lat później jestem zakochana dalej jak szczeniaczek, facet mega wyprzystojnial (broda jednak dużo zmienia + parę dodatkowych kilogramów - nie mięśni), ale najważniejsze, że dalej jest opiekuńczy i inteligentny i przyciąga jak
  • Odpowiedz