Wpis z mikrobloga

@W_nocy_x3: nie masz dzieci ?
To #!$%@? ci się udało dorobić, same materialne rzeczy.
Prawdziwy skarb to dzieci ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak bez pomocy rodziców to nic nie mam, tyle, że ich nie proszę o nic, sami się dogadują z żoną, co se tam zrobią płot, ogród czy jakieś meble.
Bo ja na takie pierdoły bym nie wydał kasy. Chciałem dom bez płotu
@W_nocy_x3: widać piecze dupka i jesteś mentalnym biedakiem XD. Ja zazdroszczę osobom z ustawionymi rodzicami które potrafią to wykorzystać ;). Przynajmniej korzystasz z życia od początku, masz stabilne życie i nie musisz się niczym martwic. Obstawiam, że sam się nazapieprzales w życiu i lansujesz się chatą za 3 melony. Jak na studiach pracowałem, w przerwie między studiami również to znajomi latali po egzotycznych krajach, USA, safari. Wolałbym również latać po świecie
@piotrlionel: lansowac sie w internecie przed ludzmi ktorych nie znam? Prosze Cie... ciekawi mnie jedynie jak dobrze mi idzie wzgledem innych nic innego - ale dla Ciebie to chyba problem jesli juz na starcie tak zareagowales, ja nigdzie nie napisalem ze od rodzicow to zle. Porownuje swoja sytuacje z innymi - u mnie finansowo od rodzicow nic nie bylo dlatego porownywanie sie do osob ktore dostaly od rodzicow na start duzo
@W_nocy_x3

25 lat
Kredyt 180k
Nowe mieszkanie z wkładem 50%
Auto wartości 50k
Wsparcie od rodziców to mieszkanie z nimi do grudnia tego roku za pół darmo, 10 tys dołożone do mieszkania.