Wpis z mikrobloga

Mam #xbox series s z gamepassem, pożyczony, ale przecież tam nie ma w co grać xD te gry to w większości tytuły które mają ładnych parę lat a do tego większość to średnio- dobre gry. Stwierdzam że ps pod tym względem dla niedzielnego gracza wygrywa. W abonamencie ps plus extra jest dostęp chociażby do TLOU, Spider Mana, Detroit, większości bardzo dobrych gier. A na xboksie jak nie jesteś fanem halo ani forzy to zostaje ci i tak kupowanie nowych gier
  • 14
@golagolagola: Niemożliwe że nie lubisz gier na Xboxa ,na pewno na pewno w jakieś gówno grałeś serio jakie strzelanki co ty gadasz w złe grales. W zle grałeś inne spróbuj ja ci załatwie inne, nie da się nie lubić gier na xboxa, co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są
@golagolagola xbox już dawno zawalił "exy" wiec jezeli ktoś chce mieć konsole z tego względu to raczej niema to większego sensu chyba, że celuje w nadrobienie jakichś pozycji z 360.

Xbox za to jest świetny do grania za pół darmo a przy tym prócz gier exkluzywnych ma tą samą bibliotekę co sony.
@golagolagola nie wiem co żeście się tak dowalili starfield. Gra jest faktycznie trochę nudna przez ten model Fallout, gadania i mniej strzelania, #!$%@? wiecznym ładowaniem pomiędzy budynkami czy planetami. Ale mimo to sam spędziłem 130h w niej, a średnia czasu grania w tej grze to 40h więc mimo to że się nie podoba każdemu to większość spędziła w niej trochę czasu.
@Pan_Orama każda gra która hypuje MS okazuje się finalnie klapą, tak było z Cybeprunkiem (specjalna edycja Xbox one x), Starfield czy choćby wtopa z CrossfireX. Ms nie umie w exy co pokazała już zeszła generacja. Poszli w danie ludziom masy indyków za mały hajs i na tym jadą
@golagolagola xD zwariowałem normalnie, ciekawy hype był również przy kopi recore na ps5 - Returnal, quantum error który też miał swoje 5 min - został jedna z najgorszych gier roku, w sumie to na PlayStation masz tylko remake remakow, zresztą leaki od insomnia mówią śmiało w jakich ilościach ich gry się sprzedają "te wielkie hity "
@golagolagola uważam że są exy na Xboxie które są warte uwagi - gearsy, Forza, Microsoft flight sim, halo - multi, ori, starfield, psychonauts 2, sea of thieves,

Czekam na hellblade 2, który redaktor miał być miernikiem jakości dla Wolverine,
Fable będzie też kolejnym fajnym tytułem
@golagolagola: Panie, w ogole ta obecna generacja jakoś nie zachęca do siebie. Ja sobie gram na swojej ps4 fat i xbox one x i jestem bardzo z tego zadowolony. Zobaczymy jak bedzie wyglądać sytuacja przy premierze gta 6 ale jak bedzie ona bardzo podobna do gta 5 to nawet to wszystko nie bedzie miało sensu. Ostatnio odpaliłem sobie gta 5 to przeszedłem dwie pierwsze misje po czym odpaliłem Vice City Stories
@golagolagola powiem Ci tak kolego i zapamiętaj sobie to raz na zawsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) -> Gamepass czy ps plus extra nie jest dla niedzielnego gracza tylko dziecka bez szkoły co siedzi w domu i gra od rana do wieczora ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak jesteś niedzielnym graczem to kupujesz konsole z napędem, kupujesz tytuł raz na jakiś czas, przechodzisz kiedy możesz i