Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@6i0_oi9: kiedyś za dzieciaka petarda mi się zaplątała w rękawiczkę. Bolało fest. Dobrze ze nie to nei był achtung bo by pewnie łapy nie było xDD Od tego czasu wiele czynności bez rękawiczek. Nawet nie mam jakiegoś rygoru do noszenia rękawiczek i mi teraz łapy odmarzają xD
  • Odpowiedz
@6i0_oi9: odpalanie hukówek to oznaka debilizmu, odpalanie hukówek Z DRASKĄ zamiast lontu na wyciągniętej łapie, to oznaka turbodebilizmu i chęci zostania inwalidą.
Rakiety jeśli już ktoś biegać tam i z powrotem odpalać ze dwie rakietki na krzyż, tylko na otwartym terenie z dala od innych ludzi i aut.
Tylko wyrzutnie, szersze jak wyższe, na płaski, idealnie jeszcze obłożone czymś po bokach.
Odpalasz raz, masz pokaz z bezpiecznej odległości.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska ... W sumie aż by się chciało powiedzieć że się widziało już wszystko:)
Ale zaraz bym znalazł 100 przykładów czego nie widziałem:)
Na przykład jakoś nigdy nie trafiłem na filmik żeby kobiecie w ciąży petrożeli na żywca i wyciągali dzieciaka:)
To taki przykład debilny ale pokazujący że jeszcze jest wiele rzeczy których ludzie nie widzieli.
A już kiedyś podobnym wątku pytałem kto jest takim największym hardkorem na wykopie który obejrzał już
  • Odpowiedz