Wpis z mikrobloga

Dostałem mi banda 8 pod choinkę i tak sobie leży w pudełku... Co tak na dobrą sprawę robi taka opaska i do czego jej się używa? Oglądałem recenzje to pierdzielą tylko w koło "lepsza niż poprzednia, lepszy wyświetlacz, naprawdę warto kupić" ale w sumie żadnych konkretów do czego to służy XD
#miband #xiaomi #pytanie #smartwatch
  • 6
  • Odpowiedz
@Rules: krokomierz, coś od pulsu, stresu, nawet jakość snu Ci sprawdzi... możesz na tym mieć powiadomienia, że ktoś dzwoni, odczytać powiadomienia/smsy z telefonu. Alarmy sobie ustawić. I jak zapodziejesz telefon to uruchomić dzwonek zdalnie żeby go znaleźć xD
  • Odpowiedz
@Rules: ja opaskę używam do utrzymywania dyscypliny kroków/spalonych kalorii dziennie, jako budzika, jako podręczną latarka (moja ma taką funkcję), dodatkowo nie #!$%@? innych dzwonkiem swojego telefonu bo od kiedy mam opaskę telefon mam wyciszony, zastąpiony przez wibracje na nadgarstku.
  • Odpowiedz
@Rules: Sprawdzanie powiadomień i wiadomości bez wyciągania telefonu, zegarek, liczenie kroków, wcześniej śledzenie snu, czasem płacenie Alipay (poza Polską).
Wcześniej miałem Mi Band 4 i w sumie oba spełniały swoje zadanie.
  • Odpowiedz
@Rules: bo generalnie większość ludzi oczekuje porównania do wcześniejszych wersji by wiedzieć jakie są różnice, a nie po to by dowiedzieć się, że mi band pokazuje godzinę, kroki oraz można nastawić alarm.
Czego się dziwisz jak już wyszło 8 generacji opasek a ten z jaskini wyszedł i oczekuje czegoś, co by mało kto oglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz