Wpis z mikrobloga

@depralin oczywiście majster,ps3 to najlepsza konsola na przerobie i można grac normalnie jeszcze w te gry wgrane na lewo przez neta.polecam
Tak właśnie ogrywałem sobie pierwszego blackopsa na multi mam przegrane wiele godzin
  • Odpowiedz
@depralin: PS4 to gówno które nie uruchomi gier z PS3, a gry z PS4 są uruchamiane na PS5, często gęsto lepiej działając.
PS2 odpali ci gierki z PS1. PS3 odapli gry z ps1 i niektóre, w różnym stopniu kompatybilności, zależnie od wersji ps3 - z ps2.
  • Odpowiedz
@depralin: Warto Panie. Ja mając ps4 i xox odpaliłem sobie ostatnio ps3 dla online w Tekken Tag 2 i Red Dead Redemption. Spoko sprawa.
Skończył mi sie roczny ps+ to wyjałem te ps3 bo w online chce sie grac a 300 zł za podstawowy essential na ps4 nie zapłace bo frajerem nie jestem.
  • Odpowiedz
@depralin: A ja nie polecam przerabiac konsoli na którą gry są w cenie paczki papierosów lub małego kebaba a online na ps3 wciąż działa wyśmienicie - w tekkena tag 2 i red dead online gram aż miło .. i to za darmo, na ps4 juz za online płacisz. Ja mam wersje slim.
ps. Żadnego blika na 4 paka nie wysyłaj, bez przesady stary. Zachowuj się.
  • Odpowiedz