Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka gniot 1029 Miałem wypadek
Uwaga frejerzy, mam ważny komunikat! Jak już wiecie z kanału Sztywniaki-w-Azji albo z mojego tagu na vikop.pl, miałem kolizję na szosie. Pochlałem z Kamerdynerem i jechałem po nową dawkę leków na nadciśnienie. Nie pamiętam do końca co się stało, nie zadziałały hamulce i gleba. Na szczęście Dzun-q była w tym czasie z wujkiem Lucjanem. Aby móc hucznie spędzić Sylwestra, skontaktowałem się z dobrze znanym dr. Wątrobą. Obiecał mnie poskładać, ale tanio nie będzie. Nie organizuje żadnej zbiórki, dla zainteresowanych wszystkie potrzebne linki są w opisie filmu. Jak mawia mój przyjaciel ORMO-wiec : kto chce niech da.
P.S.
Wszystkim użytkownikom tagu życzę udanej zabawy i szczęśliwego 2024. Oby uniwersum przetrwało!
m-smoke - #raportzpanstwasrodka gniot 1029 Miałem wypadek
Uwaga frejerzy, mam ważny k...

źródło: tuktuk

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 20
@m-smoke poza (poteznym potarciem kinola) ta cala historia sie nie klei. zombi skuter nie polamany, kolanko to nie wiedzial ktore go boli, morda tylko od alko napuchnieta. zero jakis zadrapan widocznych np na rekach.
na moje to sie #!$%@? po pijaku u siebie na schodach i zebra ma popekane. plus podagra po chlaniu.
  • Odpowiedz
  • 4
@slommy: niby mówi, że oddał gapa-mobile do naprawy, bo ledwo jedzie i coś stukocze. Jaka jest prawda nie dowiemy się nigdy, no chyba że Kamerdyner się wysprzęgli albo predator po pijaku :)
  • Odpowiedz
  • 3
@prawieProgramista redu trzeba bylo obadac co ten balwan wymysli po tym jak kamerdyner sie wczoraj wysprzeglil, ze "byl incydent z gapa". poza tym nie mialem ci robic, gdyz w robocie ostatnia godzine siedzialem i mi sie nudzilo XD. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@slommy zaś parę dni zbiórka na medykamenty lub lekarza, oczywiście nie będzie to bezpośrednia zbiórka, to będzie w stylu - olaboga ile wydałem na lekarza ja biedny w szpitalu 500$ drugie tyle leki z kiosku i co ja teraz pocznę nie mam za co Cambodii nawet kupić- takie będzie skomlenie do czikago i talary popłyną.

@m-smoke ten gapa mobile to tak chodzi od kiedy on go dostał, teść zakłady robił kiedy się
  • Odpowiedz
na moje to sie #!$%@? po pijaku u siebie na schodach


@slommy:
Bardzo możliwe i nawet był szocik jak Tharong mówiła do klapka że tego domu nie wynajmiemy
bo tu nie ma barierki/poręczy i jak będziesz wracał do domu pijany to spadniesz z tych schodów XD
  • Odpowiedz