Wpis z mikrobloga

Cześć, przede wszystkim sorry za spam. Nie będę więcej wołał, jeżeli ktoś jest zainteresowany tematem zachęcam do śledzenia #hintscribe.

Piszę ponieważ dostałem zasyp wiadomości z prośbą o dodatkowe premium dla znajomych dlatego przyśpieszyłem prace nad programem referencyjnym.

W panelu użytkownika możecie znaleźć swój kod referencyjny, który dzielicie ze znajomym. Jeżeli znajomy założy i zweryfikuje konto zarówno wy jak i znajomy dostajecie przedluzenie konta premium o miesiąc (do max 6 miesięcy).

Możliwe bugi w działaniu programu ponieważ jak zwykle testuję na produkcji dlatego wołam #testowanieoprogramowania

Jak coś piszczie #hintscribe lub na priv.

Jeszcze raz sorry za spam, już nie będę.

#hintscribe #testowanieoprogramowania
@cerambyx: @NagiMiecz @Luck_89 @LuGo_ @PrinceAnon @Desses @Lagranzjan @DZIQpl @majcius @slowpx @Kerach @LeKosmita @Marekexp @Koli96 @touchthis @DVNK @mariner0s @Sauron_Official @npwjsn @kotbezbuta @MrMeeseeks @Grubas @wojtelel @verq922 @szukajac_wiedzy2 @H7_h6 @MamByleJakiNick @slowpx @MikelThief @MamByleJakiNick @JamnikWallenrod @Fazik @1234login @pop_up @TadzioNorek @Leniek @PolskiPolakPL @Piotropatra @OsSikorskiego @lodowy
@Przegrywultimate: @Oticzek @mietek79 @hakeryk2 @LoreB4: @Mopek666 @Mirek007 @prodige @Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf @MajoZZ @dowgird @Morfi_pl @70K3R @Cedrik @negtner @sztygar @trv61866 @zdupydomordyzaur997 @Cedrik @xawix @Morfi_pl @KebabZostrymSosem @ollie @nafukanyXD @adrianna- @Babaloo @HermesMarana @justNone @puexam @eXcore @pearl_jamik @sinls @absstart @KEjAf @danielny-czas @albin88 @WcurwionyKotek @Biskupator @DarkPillowOfLove @Massiv @mnemonk @CCDS @rhel @bolo79 @Doment: @HebanM4n @frow28 @frow28 @saggitarius_a @pangolin @zeus92 @northstigma @ChadMcCuck @voliereen @reno1987 @finansowo @adabot @zibizz1 @wit-kalinowski: @wit-kalinowski @cooluch @Komboj @le1t00 @hakeryk2 @Epiktet_z_Hierapolis @pozmu @Jednorybek @errtu @Melt @Bulllet @Bulllet @Dziad_Mroz @Fudgehog @syn_czlowieczy @Efremz @awrowhh @dw951ga @Aramil @slowpx @slowpx @Xelor @ZenonBis @bartox7777 @Chcialbym_byc_kaczka @pasza03
slowpx - Cześć, przede wszystkim sorry za spam. Nie będę więcej wołał, jeżeli ktoś je...

źródło: obraz_2023-12-31_120842794

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz