Wpis z mikrobloga

#covid19 #szczepienia #zdrowie

Witam witam, chce tylko przypomnieć, że pandemia skończyła się w dniu wojny. Że szczepionkowcy śmieją się. że szury mówiły, że szczepionki ich pozabijają, a oni dalej żyją, zapominając o tym, że od czasu pandemi mamy 20% nadwyżke zgonów (tak wiem powikłania po covidzie). Przypominam również, że mamy wysyp nowotworów (tak wiem powikłania po covidzie).

Siedzicie skrolujecie ten wykop jak idioci, więc przewijając w dół wątek o covidzie, policzcie sobie ile ludzi płacze ''OH nie mam węchu, drętwieją mi ręce, zaszczepiłem się dwa razy a znowu mam covida''..... A ile osób pisze ''ale jestem głupi, nie zaszczepiłem się, a teraz siedzę w domu z gorączką i zastanawiam się, kiedy umrę''..

Także wmawiajcie sobie, że jest wszystko ok, będziecie powoli wymierać, wmawiając sobie, że powikłania po covidzie was zabijają, aż do momentu roku 2030, w którym czwarta rewolucja przemysłowa sprawi, że ludzkie ręce wykonujące prace straciły ważność, bo wszystko jest sterowane przez AI. Fabryka nie będzie potrzebowała już 1000 pracowników, a 10, którzy będą operować sztuczną inteligencją.

Jak to mawiał Korwin, ludzie to idioci, a demokracja wspaniale pokazuje, że Korwin ma racje, bo jak nazwać inaczej człowieka, który od 20 lat głosuje w kółko na te same mordki, licząc na inne efekty? Jeżeli nie jesteś w stanie przez 20 lat, wyłapać swojego błędu myśleniowego, to już nigdy tego nie zrobisz.

USA tonie w narkomanach i bezdomnych. LGBT rozwija się na całym świecie i jak wiemy natura chciała homoseksualizmu, dlatego dała im możliwość rozmnażania się, bo jak wiemy człowiek jako zwierze ma kilka instynktów, walke o przetrwanie, zaspokajanie głodu i pragnienia, defekacja, oraz rozmnażanie swojego gatunku, więc homoseksualizm jest czym dobrym, bo spełnia te wszystkie warunki istoty naszego istnienia.

Kraje Trzeciego Świata rozmnażając się na potęgę, tworząc nie wykształcone pokolenia, uciekające do Europy wprowadzać swoje prawo.

W czym tak naprawdę jesteście potrzebni? Do tej pory byliście potrzebni, bo ktoś musiał produkować dobra materialne, ale skoro to już nie będzie potrzebne, to dlaczego 80% bezużytecznego społeczeństwa ma marnować tlen i zasoby wody? Czy Ziemia nie będzie rozwijać się lepiej, jeżeli głupi ludzie (np. tacy, którzy nie rozumieją słów ''szczepionka dopuszczona warunkowo'' nazywających to nauką), zwyczajnie znikną z tej planety, a ludzie inteligentni, którzy wiedzieli jak się kończy ta historia, i woleli być nazywani szurami, znowu zaczną rozmnażać planete, zaludnioną tak słabo, że można zebrać wszystkich w jednym dużym automatycznym mieście i pchać ją w strone nauki, żeby kolejne pokolenia nie były patologią co czeka na nową gale famemma?

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • 17
@Orlenc: coś w tym jest, pamietam jak z 10-15 lat temu ogladałem szurskie teorie o bill gatsie, ze chce zaszczepic cała ludzkość bo costam blebleble, ale zapamietałem jedno, po myslałem "Jak on zmusi cały swiat do przyjecia szczepionki przecież to niemożliwe" no i dostałem odpowiedz na to pytanie.
@Orlenc: indywidualiści nie powinni się alienować. Wystarczy się agregować i zadawać pytania i rozsiewające wątpliwości. Prawda jest taka że bardzo mało ludzi przeżyje te zmiany na razie jesteśmy na samym początku. Do 2050 jest nam bardzo daleko.
@Orlenc: szczerze życzę Ci z całego serca otrzeźwienia. Pomóc może przeczytanie kilku książek o działaniu mózgu. Jest szansa, że zaczniesz sobie zadawać pytanie "jak to się stało, że tak mi odkleiło dekiel?!", a to pierwszy krok do poprawy. Trzymam kciuki!
@kjmbfefbqjwh Pod koniec 2020 roku, albo na początku 2021 roku, pisałem wam o tym, że pandemie zakończy wojna, oraz że będą trzy wojny wstępne. Ukraina - Rosja, Izrael - Palestyna oraz Chiny - Tajwan, po czym nastąpi trzecia wojna, której ''wyzwoleniem'' będzie obranie nowych zasad i życie w inwigilacji. Od tamtej pory pandemie zakończyła wojna, a do dzisiaj mamy juz 2 z 3 przy czy Chiny Tajwan dalej się nie bratają, więc
@FWNietzsche: Ludzie posłuszni mówili, że Słońce kręci się wokół Ziemi, aż znalazł się buntownik, który zaczął zadawać pytania. W nowym świecie, to maszyny będą posłuszne, a potrzebni są ludzie myślący nieszablonowo.
@Orlenc tak #!$%@?ąc trochę to u mnie kilka przypadków

Bliski z rodziny, zaszczepiony, nowotwór, chłoniak dokładnie

Od dziewczyny, zaszczepiony, nowotwór płuc

Koleżanka, zaszczepiona, wysypka, opuchlizna, wylądowała na ostrym dyżurze potem kilka dni w szpitalu - nie wiedzą co jest, zagrożenie życia

Dwie bliskie osoby koleżanki, zaszczepione, rak

Mniejsze „incydenty”:
Z pracy dziewczyny kobieta, zaszczepiona, drętwienie połowy twarzy, kilka dni po szczepieniu.

Koleżanka, zaszczepiona, gorączka przez tydzień - mówi że COVID. Hgw może
@GodEmperorWasRight: Witam kłamczuszku, pandemia nie skończyła się pare miesięcy przed początkiem wojny. Pandemia zakończyła się przyjęciem miliona niezaszczepionych Ukrainców dokładnie 24 lutego 2022 roku. Jak masz tak słabą pamięć, żeby nie pamietać co było dwa lata temu... odstaw marihuanine

Masz przypominacz.

https://wykop.pl/wpis/63961431/zniknal-covid-juz-nie-ma-covid19-w-tvn-nie-ma-w-tv

https://wykop.pl/wpis/70522521/rowno-rok-temu-putin-zakonczyl-pandemie-to-doskona

https://wykop.pl/wpis/63963145/czy-wypok-przylaczy-sie-do-apelu-koronawirus-wojna

https://wykop.pl/wpis/63949229/koniec-pandemi-ukraina-koronawirus-kwarantanna-szc

Dokładnie 24 luty 2022 kłamczuszku. Więc teraz kwestia, nie pamiętasz, bo ćpiesz, nie pamiętasz, bo wyparłeś to, że dałeś się nabrać, czy może nie pamiętasz, bo
@Orlenc: To ty odstaw co tam ćpiesz albo lepiej zacznij brać leki skoro nie pamiętasz, że obostrzenia pandemiczne zostały zluzowane wiele miesięcy przed inwazją. Jako źródła dajesz wpisy takich samych odklejeńców jak ty z których połowa to jakieś pokasowane już konta/przeklejone randomy z twittera a druga połowa ma po 20 plusów? Nieźle. Powinieneś poszukać kiedy został zniesiony np nakaz noszenia maseczek w miejscach publicznych ale tego nie zrobisz bo by ci
że obostrzenia pandemiczne zostały zluzowane wiele miesięcy przed inwazją.


@GodEmperorWasRight: No tutaj absolutna zgoda, ale temat covida się wcale nie skończył i trwał, aż do pierwszego dnia wojny na Ukraine, dalej były straszące wiadomości, dalej eksperci wypowiadali się, że kolejna fala na wiosne nadciąga, także to ty sobie odśwież pamięć. Dałem ci w przykładzie kilka wpisów, co DOWODZI tego, że w dniu inwazji bo to posty z dnia inwazji, wszyscy gołym