Wpis z mikrobloga

Możecie dać polaczkowi Bianchi, albo dobre klasyczne Colnago. Polaczek przejedzie 5km i powie, że dziwne i jakieś niejezdne. Dacie polakowi De Rosę to powie, że to jakaś podróbka Canyona. Kupicie polaczkowi dobrego Williera z dobrej, ręcznej obróbki, z świeżo uprzędzonych płatów włókna węglowego bardzo dobrej jakości, powie że jakaś dziwna ta rama i w ogóle Włosi to dobrzy kochankowie, ale nie inżynierowie. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje Pinarello. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie Krossy i Romety z wagą 10kg nie licząc pedałów, licznika, lampek, niczego.

Nie znacie życia, wasze stopy są śmierdzące od podrobionych ram i #!$%@? chińskich groupsetów. Nigdy nie mieliście okazji poznać jakości. Na widok Piny z OSPW byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja schowanych kabelków, albo siodełko z druku 3d to jedna z najlepszych rzeczy na jakich można dupę posadzić. Prawdziwa eksplozja doznań analnych dla wyrafinowanych kolarzy.

W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Pokazują mu Pinarello. Kiedy chłopak powie, że mu się nie podoba, albo powie że woli Treki z dziurą, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Pinarello.

#rower #szosa #heheszki #tygodnikwielkichlop #tygodnikwielkichlopedycjakolarska (tag do zablokowania)
beastofmisery - Możecie dać polaczkowi Bianchi, albo dobre klasyczne Colnago. Polacze...

źródło: final_2023_49

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Expert robi co może, aby obudzić w narodzie chęć posiadania roweru marek prestiżowych jak Wilier czy BMC, a Bianchi w kolorze Celeste stało się już znakiem rozpoznawczym Frihecika. Niestety, zstępując z niebios, by raczyć fanów swoimi zjawiskowymi okazjami, Expert napotyka na silny opór lobby rowerowego i nadal nie wszystkie topowe rowery mają szansę trafić pod strzechy rodzimych kolarzy.

  • Odpowiedz
@beastofmisery: 7 rano w Nowy Rok - idealna pora aby zostać ustrzelonym przez naćpanego Uberowca w peaku 24-godzinnej zmiany, robiącego życiówkę na sylwestrowych stawkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czekolatka: to nie punkty z zabki :D Miałem na myśli to że na przykład sam mam koma w mieście bo jechałem na mtb za autobusem i ludzie od kilku lat mnie zgłaszają z frustracji bo myślą że zrobiłem to samochodem. Droga wolna o 7 rano jutro, szosą pewnie bym przebił samego siebie xD
  • Odpowiedz