Wpis z mikrobloga

I znowu doczłapaliśmy na koniec roku, moi Państwo! Rozpoczęła się sylwestrowa orgia!

Zaczynając od Wyspy Milenijnej w Kiribati, strefa czasowa za strefą czasową, godzina za godziną niebo rozświetlają fajerwerki a umysły szał miłosnych uniesień. Co godzinę ludzie na świecie witają nowy rok a miejscowe oskarki uśmiech na twarzach Julek

Zbliża się najbardziej dynamiczny dzień w roku Pańskim 2023! To nie jest zwykła niedziela... To sylwester! Caas w którym archaniołowie płodności z miast wojewódzkich ubierają najdroższe outfity, i nie martwią się wydatkami. Nastoletnie boginie przyodziewają wymyślne stroje, seksownie opinające się na ich młodych ciałach... Dzisiejszej nocy córki biznesmenów z dobrych domów pójdą na całość! Nie jedna błona dziewicza zostanie dziś przebita gigabuzdyganem niczym, wrota zamkowe średniowiecznym taranem!

To będzie wspaniała noc dla wszystkich... Dla wszystkich oprócz Ciebie przegrywie! Ty będziesz płakał na tagu dlaczego przekorny los raz Ci zabiera, a raz... zabiera.

Ale nie wszyscy, zostali obarczeni tak podrzędną helisą DNA!

Nadwładca Warszawy Oskar Klaudiusz Deweloperski właśnie facefuckuje 21 letnią Kornelie- młodą lewicową aktywistkę w swoim mieszkaniu... Dionizyjskiemu widowisku przygląda się sam Janusz Korwin Mikke spoglądając na młodych i pięknych z plakatu Konfederacji wiszącego nad łóżkiem Oskara...
-O! Oskarku! A co to ma być? Chyba nie powiesz mi, że popierasz tego starego mizogibłebłebłebłebłe! Nie dokończyła dziewczyna z powodu umieszczenia w jej otworze gębowym oskarowego buzdygana...
-Co Ty Kora? Tylko wolny rynek! Jak darmozjadom się nie chce pracować, to ja nie będę z moich podatków utrzymywać tych odpadów!
-Ale przecież nie wszyscy mają dobry start w życiu! Trzeba wspobłebłebłemóc tych z nizin społecznych!
-Ta, już lecę! Nie ma nic za darmo! Ja gdybym nie poszedł na studia to mój ojciec nie zrobiłby mnie członkiem zarządu w swojej firmie! Ja musiałem się starać? To niech oni też się starają!
-Och Oskarku! Jesteś taki ambibłebłebłebłebłe! W tym momencie Oskar udekorował twarz młodej socjalistki wolnorynkowym nasieniem własnej produkcji.

-Dobra cipcia! Starczy tego politykowania! Ty się zbieraj! Bo ja muszę się szykować!
-Zadzwoń do mnie jeszcz... Oskar zatrzasnął drzwi za dziewczyną.

-Echhh! Moje ciężko zarobione pieniądze patologii rozdawać! Stwierdził nasz 197-centymetrowy bohater.

Nastaje wieczór a więc czas na wyszykowanie się na sylwestra u Bonawentury na Złotej 44! Oskar włożył marynarkę która była szyta na miarę z uwagi na brak pasujących rozmiarów na jego arcyszeroką obręcz barkową...

Na podziemnym parkingu apartamentowca, już stoją zaparkowane nagrody za zdane matury lub ukończone studia... Rydwany dymorfizmu na które przegryw musiałby zbierać w Januszexie całe życie połyskują już dynamizmem...

Dzisiejszej nocy każdy alpha będzie gigachadem! Zaś każdy beciak, zaledwie robakiem!

Oskar idąc korytarzem budynku już myślał o płodnych Juleczkach które złowi tej nocy... Jego rozłożysty frame rozpościerał się w luksusowych wnętrzach niczym starożytny akwedukt na polach Cesarstwa Rzymskiego.

-Wszystkie topowe gwiazdy obczajały spadkobiercę rodziny Deweloperskich..

Gadzie mózgi hipergamicznych bestii stały przed trudnym wyborem... Bogaty Oskar, Bonawentura wysoki niczym sklepienie ateńskiego Akropolu, Hortensjusz z 10-pakiem na brzuchu, Archibald z włosami gęstymi niczym lasy równikowe, Salwador z nadrzedną strukturą bigonial width do bizygoma width sprawiającymi wrażenie jakoby sam Fidiasz wyrzeźbił je swym dłutem, a może Bazylides żyjący z najmu mieszkań?
Każda z Warszawianek znajdzie kogoś dla siebie.

Symfonia "błebłebłebłebłe" będzie unosić się dzisiaj nad całym światem witając nowy rok! Za to w wielu polskich piwnicach dojdzie do natłoku depresyjnych myśli.

Szczęśliwego Nowego Roku Wykopki!

I znowu doczłapaliśmy na koniec roku, moi Państwo!

Zbliża się najbardziej dynamiczny dzień w roku Pańskim 2021! To nie jest zwykły piątek... To sylwester! Czas w którym archaniołowie płodności z miast wojewódzkich ubierają najdroższe outfity, i nie martwią się wydatkami...Nastoletnie boginie przyodziewają wymyślne stroje, seksownie opinające się na ich młodych ciałach... Dzisiejszej nocy córki biznesmenów z dobrych domów pójdą na całość! Nie jedna błona dziewicza zostanie dziś przebita gigabuzdyganem niczym, wrota zamkowe średniowiecznym taranem!

To będzie wspaniała noc dla wszystkich... Dla wszystkich oprócz Ciebie przegrywie! Ty będziesz przytakiwał kolegom z tagu jak to nic nie warto przez p0lacką morde 3/10 i karłowatość 168 cm...

Ale nie wszyscy, zostali obarczeni tak podrzędną helisą DNA!

Nadwładca Warszawy Oskar Klaudiusz Deweloperski właśnie facefuckuje 21 letnią Kornelie- młodą lewicową aktywistkę w swoim mieszkaniu... Dionizyjskiemu widowisku przygląda się sam Janusz Korwin Mikke spoglądając na młodych i pięknych z plakatu Konfederacji wiszącego nad łóżkiem Oskara...
-O! Oskarku! A co to ma być? Chyba nie powiesz mi, że popierasz tego starego mizogibłebłebłebłebłe! Nie dokończyła dziewczyna z powodu umieszczenia w jej otworze gębowym oskarowego buzdygana...
-Co Ty Kora? Tylko wolny rynek! Jak darmozjadom się nie chce pracować, to ja nie będę z moich podatków utrzymywać tych odpadów!
-Ale przecież nie wszyscy mają dobry start w życiu! Trzeba wspobłebłebłemóc tych z nizin społecznych!
-Ta, już lecę! Nie ma nic za darmo! Ja gdybym nie poszedł na studia to mój ojciec nie zrobiłby mnie członkiem zarządu w swojej firmie! Ja musiałem się starać? To niech oni też się starają!
-Och Oskarku! Jesteś taki ambibłebłebłebłebłe! W tym momencie Oskar udekorował twarz młodej socjalistki wolnorynkowym nasieniem własnej produkcji.
-Dobra c^pcia! Starczy tego politykowania! Ty się zbieraj! Bo ja muszę się szykować!
-Zadzwoń do mnie jeszcz... Oskar zatrzasnął drzwi za dziewczyną.
-Echhh! Moje ciężko zarobione pieniądze patologii rozdawać! Toż to absurd! Stwierdził nasz 197-centymetrowy bohater...

Nastaje wieczór a więc czas na wyszykowanie się na sylwestra u Bonawentury na Złotej 44! Oskar włożył marynarkę która była szyta na miarę z uwagi na brak pasujących rozmiarów na jego arcyszeroką obręcz barkową...

Na podziemnym parkingu apartamentowca, już stoją zaparkowane nagrody za zdane matury lub ukończone studia... Rydwany dymorfizmu na które przegryw musiałby zbierać w Januszexie całe życie, połyskują już dynamizmem...

Dzisiejszej nocy każdy alpha będzie gigachadem! Zaś każdy beciak, zaledwie robakiem!

Oskar idąc korytarzem budynku już myślał o płodnych Juleczkach które złowi tej nocy... Jego rozłożysty frame rozpościerał się w luksusowych wnętrzach niczym starożytny akwedukt na polach Cesarstwa Rzymskiego.

Wszysytkie topowe gwiazdy obczajały spadkobiercę rodziny Deweloperskich.. Gadzie mózgi hipergamicznych bestii stały przed trudnym wyborem... Bogaty Oskar, Bonawentura wysoki niczym sklepienie ateńskiego Akropolu, Hortensjusz z 10-pakiem na brzuchu, Archibald z włosami gęstymi niczym lasy równikowe, Salwador z nadrzędną strukturą bigonial width do bizygoma width sprawiającymi wrażenie jakoby sam Fidiasz wyrzeźbił je swym dłutem, a może Bazylides żyjący z najmu mieszkań? Każda z Warszawianek znajdzie kogoś dla siebie.

Symfonia "błebłebłebłebłe" będzie unosić się dzisiaj nad całym światem witając nowy rok! Począwszy od wys

Szczęśliwego Nowego Roku Wykopki!

#przegryw #blackpill #blackpillraw #sylwesterzwykopem #harlekinydlaprzegrywow #pasta #piszzwykopem
BlackpillRAW - I znowu doczłapaliśmy na koniec roku, moi Państwo! Rozpoczęła się sylw...

źródło: Sylwester U Bonawentury

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz