Wpis z mikrobloga

Wracasz do domu przed pierwszą z udanej domówki u znajomych. Twoje dwuletnie dziecko odmeldowało się już po 10-tej i udało je się bez przeszkód przetransportować do łóżka i tylko na chwilę się przebudziło. Kładziesz się spać z nadzieją że dzisiaj trochę chociaż pośpi.

…budzi Cię znajomy płacz. Patrzysz na zegarek - jest 6:30 ().

Szczęśliwego Nowego Roku Mirasy ????. #dzieci #sylwesterzwykopem
  • 54
Patrzysz na zegarek - jest 6:30 ().


@maver: moja była marudzi że budzi sie w przedziale pomiedzy 4 a 6:30, dobrze że się rozwiedliśmy, przynajmniej odrobinka sprawiedliwosci jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maver: maluch położony o 20.30, już w naszym łóżku bo wiadomo że będzie się budzić przez fajerwerki. Do północy dwie pobodki i trochę płaczu że strach, próba położenia obok na sofie, żeby spokojnie dojesc sushi i dopic cydr spełzła na niczym. Potem udało mi się znów uśpić dziecko w małżeńskim łóżku i mimo wybuchow trochę pospalo. Od północy już musiałam wracać pod kołdrę, żeby noga i ręką kontrolnie były na mamie.
@maver: nasze tylko raz przespało Sylwestra, jak miało rok, myślałam że nie żyje. Potem już wybudzenia przez hałasy i generalnie stres przez fajerwerki, wiec od trzech lat Sylwestra spędzam w łóżku. Jak noga albo ręką jest na rodzicu to się nie wybudza, czary.
@maver Właśnie dlatego na wszelki wypadek zawsze wole iść spać max do 22 bo biorę pod uwagę że młody wstanie między 5 a 6. To jest normalne a dla dziecka nie ma znaczenia czy to nowy rok czy wesele twojego kolegi.