Wpis z mikrobloga

@KaiserBrotchen zgadza się, źe jest to A* ale - Waze uses its own routing algorithm which was developed by Waze way before being acquired by Google and thus this algorithm is a different one than the one used by Google Maps. The Waze algorithm is based on a different set of data (i.e. the date we, the Wazers provided by driving around and editing maps).
@patryk-kabacinski-1: Nie wiem czy najlepsza, ale była jakaś promka na TomTom i wziąłem na rok. Robiłem trasę równolegle na TomTom i Mapach Google i powiem, że kiedy tylko potrzebuję to używam TomToma. Traffic jest identyczny jak od Google, może biorą z niego dane, nie wiem. Ale logika trasy jest dla mnie dużo lepsza.

Jedyna wada, to na Android Auto podczas jazdy nie można wyszukać trasy, muszę to jeszcze sprawdzić. Info, że
@MojHonorToWiernosc: nawigacja Apple podaje informacje o zakrętach z uwzględnieniem aktualnej prędkości drogi pasa, oraz z normalizowanych charakterystyk klasy drogi na której jedziesz.
W praktyce wygląda to tak że jak slyszysz „trzymaj się środkowego pasa i skręć w prawo w Gdańska” to gdy kończy nadawca komunikat widzisz przed oczami znak z rozkładem strzyzowania i oznaczonym kierunkiem na Gdańsk. A środkowy pas sugerowało bo następny zakręt jest w lewo. Prefekcja.

Mamy gogle potrafią
@topikPajak Fakt to o zajęciu pasa może być dobre chociaż Google już w wielu miejscach zwraca uwagę której strony drogi się trzymać. Fakt Google czasami potrafi 20 metrów przed skrętem powiedzieć teraz w lewo a czasami 500 metrów XD Ciekawe skąd takie akcje. Mi nigdy nie odwróciło nawigacji czy mapy. Ale muszę sprawdzić nawigacje od Appla.
@Zgredzimierz Patrz a będąc w Grecji jako jedyna się świetnie odnalazła i wskazywała najlepsze drogi bo reszta nie dość że prowadziła mega wąskim i krętymi drogami to potem i tak doprowadzała do tej samej trasy co Google tylko całkiem na około i zamiast jechać 1.5h jechało godzinę dłużej XD Czasami potrafi prowadzić krętymi bocznymi drogami ale to na palcach jednej ręki jestem w stanie policzyć.
Dlaczego? Raz czy dwa razy mnie poprowadziła dziwnymi drogami a oprócz tego zawsze poprawnie. Korzystałem w Polsce i nie tylko a za każdym razem dawała radę tam gdzie inne prowadziły mega dziwnymi drogami.


@MojHonorToWiernosc: @hihi_jery @Thunderlane: Google jest słabe gdzieś od 3 lat- jak zmienia trasę i żeby jej nie zmieniać trzeba potwierdzać, nie są to zawsze najlepsze trasy, liczba opcji jest też mniejsza niż w dobrych płatnych. Po Polsce